Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja biała kombica...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba by przedstawić moja A4...

Kupiona całkiem niedawno, jakieś 2 tygodnie temu... :)

Trochę danych:

1.9 TDI, 110 KM

el. szyby przód,

el. szyberdach,

ABS...

Czyli taki standardzik...

Niestety modyfikacje typu większe felgi czy obniżenie zawieszenia nie wchodzą w grę, gdyż auto musi też na siebie i na mnie zarabiać...

Na wstępie parę fotek:

1. Z takimi chromami już kupiłem, ale trzeba je wyrzucić bo lusterka powinny być elektr., a jakiś inteligent zamontował manuale,

2. Felgi jeszcze nie czyszczone...

AEuBi.jpg

1H0840.jpg

1H0az9.jpg

Opublikowano

tez kiedyś białas mi sie podobał :naughty: :naughty:

wrzuć foty ze środka tak to autko ok

a z tymi modami to tak jak u mnie przede wszystkim wół roboczy

:good: :good: :good:

Opublikowano

cuś małe te foteczki i w ogóle jakoś ich mało :wink4: ale widać że lusterka są do wyjeb...

Opublikowano
  • Autor

cuś małe te foteczki i w ogóle jakoś ich mało

Foteczek będzie więcej trochę później... Trzeba było ją przygotować do pracy więc tylko na razie tyle...

Opublikowano

można by jeszcze zdjęcia środka dorzucić

biały fajnie wygląda

no i lusterka chyba długo nie pojeżdżą? :decayed:

Opublikowano

Trzeba było ją przygotować do pracy więc tylko na razie tyle...

a jak będzie pracowała jeśli można wiedzieć :?: bo wiesz moja ma taką fuchę że wozi moje dupsko do pracy, jakieś 140km dziennie i odkąd zamontowałem 1BE, wozi mnie znacznie lepiej, szczególnie na zakrętach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było ją przygotować do pracy więc tylko na razie tyle...

a jak będzie pracowała jeśli można wiedzieć :?:

Można, można... Ta sztuka jest moim biurem, transportem itp... Taxi Driver jestem... ;)

Opublikowano

Ta sztuka jest moim biurem, transportem itp... Taxi Driver jestem... ;)

spokojnie 1BE możesz montować :good: do tego ori 16'', a z czasem pomyśl nad zmianą lampek z przodu na poliftowe :decayed: dodatkowo możesz ulżyć turbinie i wyjeb... katalizator, zakleić egr, itp. z resztą poczytasz troszkę forum to coś wyrezasz :wink4:

Opublikowano

Trzeba było ją przygotować do pracy więc tylko na razie tyle...

a jak będzie pracowała jeśli można wiedzieć :?:

Można, można... Ta sztuka jest moim biurem, transportem itp... Taxi Driver jestem... ;)

to wpolczuje pasazerom :polew:

B5 tighter than your girlfriend :good::decayed:

Opublikowano

Fajna niuńka

widze siostra bliźniaczka mojej niuni tyle ze moja bez relingow.... :decayed:

gratuluje zakupu i bezawaryjnej szeroskosci!!! A żeby słuzyła.... amen :naughty:

Opublikowano

hehe wreszcie nie czarny :naughty:

Opublikowano

Coraz więcej białych dam..... :D:good:

Opublikowano

kolorek cud malina normalnie ja chciałem taki ale troszku inny mi sie trafił :polew:

Opublikowano
  • Autor

No ja chciałem najlepiej właśnie taką... A chciałem jeszcze obejrzeć przed kupnem czerwonego sedanika... Ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa... Ale nie żałuje... :):):) :>

Opublikowano

szkoda że nie chcesz modzić nic bo przy białym kolorku dużo fajnego można zrobić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz Pablo... Chcieć a móc, to jest różnica... Niekiedy p klienta trzeba na takie wertepy wjechać, że szkoda np felg czy zawieszenia... Nawet w niektórych przypadkach przydałaby się terenówka z prawdziwego zdarzenia... ;) Ale wnętrze i moc... Hmmm... Nad tym można pomyśleć... Ale wszystko ze spokojem i w swoim czasie... W końcu najpierw trzeba zawsze zapłacić "państwu" haracze wszelkiego rodzaju...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

hmmm... ładna... taka trochę podobna do..... mojej ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.