Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nakładki chrom. na lusterka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mysle nad kupnem nad nakladek na lusterka chrom. ale nie wiem ktore wybrac :( pomozcie :rolleyes:

http://moto.allegro.pl/item199003961_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_a8_s4.html

http://moto.allegro.pl/item199476049_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_lifting.html

czemu one tak sie roznia cenami ? :shocked:

1 kosztuja tylko 60zl a II kosztuja 140zl :| :shocked:

rozumiem ze niektore na allegro kosztuja 65 , to 5zl roznicy a nie 80zl : |

ktore wybrac ? drozsze ? co myslicie ?

pozatym ktore kupic listwy chrom 8mm 9mm czy 12mm ?

Opublikowano

mysle nad kupnem nad nakladek na lusterka chrom. ale nie wiem ktore wybrac :( pomozcie :rolleyes:

http://moto.allegro.pl/item199003961_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_a8_s4.html

http://moto.allegro.pl/item199476049_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_lifting.html

czemu one tak sie roznia cenami ? :shocked:

1 kosztuja tylko 60zl a II kosztuja 140zl :| :shocked:

rozumiem ze niektore na allegro kosztuja 65 , to 5zl roznicy a nie 80zl : |

ktore wybrac ? drozsze ? co myslicie ?

TANDETA, Żadnych nakladek,po zimie wyglądają jak zmięta folia aluminiowa.Poza tym tylko z przodu ładnie wyglądają( do zimy), a jak siedzisz w aucie to widzisz swoje oryginalne obudowy. Kup obudowy in pro, a będziesz zadowolony, ja mam takie i nic się z nimi nie dzieje, koszt ok 350 zł

Opublikowano
  • Autor

Kup obudowy in pro

mozesz zapodac jakiegos linka ? bo na google i allegro nie moge znalezc . same swiatla in pro sa :}
Opublikowano

Dokładnie z tej strony zamawiałem, miła obsługa szybka przesyłka

http://www.tuning1.com/katalog.php?auto=Audi&PHPSESSID=48f76e44acd07fc4a32e2086e778d230[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:10 _________________________________________________Dokładnie podaj dane, rok auta, po którym lifcie czy zespolone swiatła, po to by ci dobry produkt przysłali[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:11 _________________________________________________tak prezentuje sie moje autko, salbo widać , ale poszukam zdjęć , by cie przekonać

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7878593e96d3e2de[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:16 _________________________________________________Na tym zdjęciu ładnie widać

2c59e5ecd0058d64m.jpg

Opublikowano
  • Autor

qrcze bo ja parkuje pod blokiem wiec nie wiem czy warto taka cala obudowe kupic. ukradna mi ; /

Opublikowano

Ja też parkuje pod blokiem, jeżeli byś miał nakładki , to ich może zmylić i też mogą rwać.

Naprawde nie polecam nakładek.

Opublikowano

o chromowanych obudowach i nakładkach było już na forum, zamykam :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.