Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felunek fajny :good: Ale posadź ją koniecznie bo wygląda jak terenówka :) -20mm i styka jeśli nie chcesz za nisko.

Opublikowano

w sumie myślałem o tym ale często wożę pełny bagażnik i nie wiem czy nie będzie wtedy za hardo....? :mysli:

Opublikowano

To zależy co tam włożysz. Ja jeżdżę na fabrycznym -20mm i jest ok, nie jest za twardo ale komfort oczywiście mniejszy niż na standardowym. I skoro wozisz pełny bagażnik to jak uda Ci się dorwać jakieś używane 1BE -20mm w dobrym stanie to będzie dobry wybór.

Opublikowano

a co to 1BE -20mm?? cóż to?

Opublikowano

1BE to fabryczne, powiedzmy że sportowe, zawieszenie Audi obniżone o 20mm (amorki + sprężyny). Wyposażenie opcjonalne.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 17:50_________________________________________________Tu masz jeszcze notkę z FAQ działu "Zawieszenie"

Oznaczenie zawieszenia/twardość/wysokość

1BA = standard suspension/shock absorption

1BE/1BV = sports suspension/shock absorption

1BE: - 20mm (montowane z pakietem s-line)

1BV: - 30mm (zawieszenie montowane chyba w S4)

Twardość:

1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b6_jaki_fabrycznysportowy_zawias-t22345.0.html

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

co jak co ale ass w białych spodniach wymiata hehehe :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 15:09_________________________________________________chcę coś pokombinować z wymianą włącznika ESP (ale ma na myśli cos z jajem) nie koniecznie wymiana na nowy ESP, gdzie mogę taką gumą obłożyć przycisk tyle że chciałbym jakiś inny wzór se zrobić np: zakaz palenia ;)[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 09:56_________________________________________________

Tym razem załączam fotki :naughty: słabe bo mamy zimę i jeszcze sesja robiona ok. 17:00 :thumbdown: kurcze postaram się następnym razem wcześniej foty zrobić... :embarrassed:

4SAbi.jpg

IoqJS.jpg

1OWyz0.jpg

IoUFA.jpg

IpdCJ.jpg

ten mój potwierdzony w ASO przebieg... :cool1:

4Tx2J.jpg

i wszystko jak prawie nieużywane... :wink4:

qSNDi.jpg

A4 2003r;) niebieska metalik sedan 150KM przebieg 100155km, wypasik fajny bo:

- dodatkowy pakiet oświetlenia,

- grzane stołki,

- tempomat,

- wyłączanie AirBag pasażera,

- ori 16" z zimowymi oponami 205/55/16 Fulda,

- radio CD Audi concert,

- 8 głośników + ori subuffer i wzmachol,

- szara tapicerka,

- grzane zwierciadełka zew.,

- 6 jaśków,

- cholera wie co tam jeszcze....

zderzak tył (dokładka prawa str poździerana), prawy reflektor (wypalony lekko odblask-zmiana może się przyda), drobne ryski na lewych przednich drzwiach, ogólnie przednie reflektory parują.... szkoda ale ponoć to ich taki urok.... :wallbash:

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:

- 18" kółka - jednak 17" i oponki 225/45/17 FULDA

- zawiasik ori sline może (-20 lub -35)- w kolorek dokładki zderzaków i progi (może dokładki na drzwi) PO JEŻDZIE Z TOWAREM DO www.allekuchnia.com.pl STWIERDZAM ŻE MUSI BYĆ JAK JEST

- wymiana listewek wew ozdobnych na sreberko - nie planuje jednak

- nakładki na lusterka chrom....

- dokładki w kolor (kwiecień - maj),

- grill w czerń mat (kwiecień - maj),

- podstawa pranie tapicerki - PODPOWIEDŹCIE GDZIE W KATOWICACH ZROBIĄ TO DOBRZE ;)

- uruchomienie sprysków reflektorów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Elvis żadnych nakładek na lustrka typu chrom :sick3:

dokładki i dookoła progi koniecznie w kolor

zmiana silnika na coś bardziej rozwojowego :decayed:

Opublikowano

Elvis żadnych nakładek na lustrka typu chrom :sick3:

dokładki i dookoła progi koniecznie w kolor

zmiana silnika na coś bardziej rozwojowego :decayed:

no co Ty silnika nie zmieniam...e e e ja nie taki koleś hard'y :)

w sumie ESP przycisk wymieniłem - to był kox mod - teraz kiera w skórę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ESP wazny temat - kiera jasna sprawa :) pzdr ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.