Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

od razu kolego mowie ze non dx sie nie oplaca, sam mam plytka chodzi tylko na niemcy i to z 99r. jedyna frajda to to ze jest tv, pomysl moze by kupic juz nowsza taka jak z a6 i zamontowac, bedzie Ci sie roznic tyko z deka kolorem ale mysle ze to tez mozna zaradzic pzdr

Opublikowano

Do tv potrzebny tuner tv wartosc 300zl. Sama navi nie otwarza plyt audio potrzebna zmieniarka

Opublikowano

żeby założyć navi trzeba zmienić panel klimatyzacji?

Opublikowano

mentryb no tak racja ja tylko napisalem ze nie warto zakladac non dx dla samej tv, bo koszt slabo sie oplaca biorac pod uwage kupno navi+tuner+zmieniarka, ktos na forum opisywal jak zalozyc nowa rns-e do b5 o ile pamietam navi byla od a6

Opublikowano

Tylko do ceby rnse dolicz can adapter i juz nie robi sie tanio. Poza tym navi bedzie miala inny odcien i beda szpary po bokach. Ja swoja navi sprzedalem (musialbym dokupic zmieniarke i tuner) i kupilem takie radio 2 din http://www.allegro.pl/item900440895_naviheaven_2din_gps_dvd_cd_mp3_usb_tv_lcd_7.html. Jest navigacja automapa itp. divixy, mp3, dvd tv , bluethoth i mase innych bajerow

Opublikowano
  • Autor

Czy ta z allegro do której dałem link jest non dx bo już się pogubiłem?

Opublikowano

Kup jakas stacje medialna. Jakies Car PC. Ktore obsluguje np Auto Mape. Navi DX nie ma sensu :)

Opublikowano

dokladnie ykk ma racje zawsze masz lepsza automape w stacji medialnej niz na tych dxach :tongue4: ja mam navi niby i jest non dx ale np w niemczech ladnie czyta, a i tak uzywam Mio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jaką stacje najlepiej kupić w miarę rozsądnych pieniądzach? I jak to spasować żeby to wyglądało?

Opublikowano
  • Autor

Może ja wyjaśnię dokładnie o co chodzi. Zmieniłem kokpit na poliftowy 2-din. Chciałem kupić Navi Plus bo najlepiej pasuje. Nie musi to być nawigacja może być inne radio 2-din bez Navi (tylko jakie?). Założenie że pozostaje system głośników BOSE. Czy z inną stacją nie będzie problemu z tylnymi głośnikami? Chciałem kupić RNS-e ale jest za drogie. Budżet to max 1000zł.

Opublikowano

Z bose niema problemu. musisz kupic adapter i bedzie gralo. Potrzebujesz tez separator do anteny. W tej cenie szukaj czegosc z divixem, mp3, gps, dvd mam cos takiego i nie wiem czy nie sprzedam http://www.allegro.pl/item892326633_naviheaven_2din_gps_dvd_cd_mp3_usb_tv_lcd_7.html

Dla jasnosci jest to radio juz z modulem gps samo radio bez modulu kosztuje http://www.allegro.pl/item892320791_radioodtwarzacz_naviheaven_lcd7_2din_dvd_tv_fv.html 929 . Ja mam 2 tygodniowe z paierami i gwarancja. Jak jestes zainteresowany pisz PW a sie dogadamy. Dokladam karte z automapa

Opublikowano
  • Autor

No tak ale jak to spasować do B5? Masz jakieś fotki jak to u Ciebie było zamontowane?

Opublikowano
  • Autor

Kolega mentryb przedstawił ciekawą ofertę (rzeczywiście w porównaniu z Navi Plus to przepaść). Czy macie jeszcze jakieś propozycje co do radia 2-din (do 1000zł)? Raczej jakaś dobra używka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.