Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zamontować zmieniarkę w schowku pasażera?


Dexandy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam Audi A4 02' w sedanie i chciałem się dowiedzieć, czy idzie zamontować zmieniarkę (fabryczną) w schowku, w którym nie ma półki na zmieniarkę? Przeglądałem na allegro wnętrza audi i tam gdzie pojawiała się zmieniarka w schowku zawsze była półka. Zaglądałem do mojego schowka i wprawdzie w górnym lewym rogu znajdują się tam 4 otwory, ale nie wiem czy mają służyć do zamontowania zmieniarki czy półki... Jeśli chodzi o półkę to czy można gdzieś kupić taką półkę, czy trzeba wymieniać cały schowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na allegro było wnętrze schowka pod zmieniarkę właśnie, więc musisz poszukać na spokojnie, a jak widać same podzespoły są dostępne. Co do montażu bez środka od ori zmieniarkę, to można to zrobić w ten sposób, jak montowane są dokładane DVD, czyli podczepić do "sufitu" schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce jest element ktory sie nazywa polka na zmieniarke i wyglada tak jak ramka 1din z mocowaniem do schowka. nie widzialem tego na zywo, ale moze to ci wystarczy. niestety nie mam swojego komputera i nie sprawdze ci tej czesci, ale moze ktorys z chlopakow na szybko przeklika? To jest na stronie razem ze schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał to zrobić tak jak wychodziło to ORIz fabryki to musiałbyś mieć właśnie ten środek (wnętrze) schowka - moim zdaniem. :mysli: Ja zmieniałem cały schowek bo trafił się z lodóweczką i ze zmieniarką... :gwizdanie: Fotka w profilu mojej furki. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...