Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LCD LG 42" lh4900 + Laptop Acer extensa 5220


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:

przy próbie łączenia przez kabel RGB 15pinowy na LCD pokazuje sie obraz tylko przy uruchamianiu lapka czyli logo acera później ładowanie windy i kiedy juz pokazuje się pulpit to na TV pokazuje się BRAK SYGNAŁU.. :(

nie bardzo wiem jak to zrobic, karte grafiki mam intel graphics media accelerator X3100..

>panel sterowania > ekran > ustawienia > tam mam te 2 ekrany - 1 główny jest normalnie włączony z rozdziałka a 2 jest nieaktywny (taki przerywany) :(

zna ktos rozwiazanie tego problemu ?

edit :

pół sukcesu mam obraz na LCD ale tylko tapete pulpitu :shocked:

jak przejade myszką do krawędzi prawej ekranu lapka to pojawia się po lewej lcd ^_^

co ciekawe moge przesunac rzeczy z pulpitu laptopa na lcd.. jak by byly polaczone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach znajdź część poświęconą wyświetlaniu obrazu na projektorze lub dodatkowym monitorze (jedno i to samo, ale może być różnie nazwane). tam zaznacz, opcje klonowania obrazu, a nie poszerzania pulpitu.

W tym momencie masz ustawione standardowo poszerzanie - z resztą sprawdź sam, otwórz jakieś okno i spróbuj przeciągnąć je poza ekran w laptopie - pojawi się ono na lcd tv (teraz działa on w trybie poszerzone pulpitu - może sobie tam przeciągać niepotrzebne okna i pracować jak na dwóch różnych monitorach jednocześnie).

ty chcesz mieć klonowanie - ten sam obraz na laptopie i na lcd tv. kabel masz dobry, lcd też - pogrzeb w preferencjach karty graficznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka minut po wystawieniu posta zrobiłem tak jak mowisz czyli zrobilem sobie 2 monitory :)

super sprawa.. aczkolwiek lcdek sypnął sie po 3 dniach :) obraz zaczał szalec.. :shocked:

ale dryndnelem na serwis i po dwoch dniach byl u mnie pan z LG wymienił jakies PCB i gra gitara :)

dzieki za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...