Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylne głośniki i subwoofer przestały grać


Rekomendowane odpowiedzi

Yo All :hi:

Próbowałem znaleźć taki sam problem na forum ale znalazłem tylko podobne, a jeśli był taki już to please o wyrozumiałość :wink4:

Teraz do rzeczy, gdy jechałem sobie furaczem nagle wyłączyło mi sie radio (Sony z bezprzyciskowym panelem), otwieram panel i patrze że przycisk "wyciągania" płytki się świeci więc całe radio nie padło tylko jak się okazało przedni panel. Wyciągnąłem go, popukałem postukałem i nic, po 2 godzinach sam się załączył i jak by nic normalnie grał. Tylko, że po tym zajściu przestały mi grać tylne głośniki i subwoofer. Podłączałem inne sprawne radio i dalej to samo, grały tylko przednie głośniki :wallbash:

Czy ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać?? Gdzie powinienem szukać przyczyny?? :mysli: Mam nadzieje ze przez tą akcje nie spaliły mi sie głośniki i woofer :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej podpiac tylne glosniki pod nowy kabel i zobaczyc czy zwarcie, ktore widocznie gdzies poszlo moze przez zle podpieta kostke z tylu czy cos, nie walnelo po kablu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej podpiac tylne glosniki pod nowy kabel i zobaczyc czy zwarcie, ktore widocznie gdzies poszlo moze przez zle podpieta kostke z tylu czy cos, nie walnelo po kablu :)

Czyli bede musiał sciągnąć tapicerkę na drzwiach zeby dostac sie do głosników?? Z tego co sie dowiedziałem to nie ma mozliwosci sciagniecia samych kratek z głośników ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy idzie +12V do załączenia wzmacniacza który jest w subwooferze . Bez tego napięcia nie zagra wogóle tył .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...