Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, wkoncu pojawilo sie Pl Menu do RNS-E, MMI i nie tylko i to dzialajace podobno

Oto link: http://dvhk.pl/showthread.php?t=167052&page=26

Trzeba byc zarejestrowanym

Instalujecie ten soft na wlasna odpowiedzialnosc. Po jego instalacji wyskakuja krzaki w zakladce "NAVI"

Opublikowano

Ciekawe czy to zadziała, dzisiaj stestuję na swoim RNSie z nowymi mapami i dam znać...

Opublikowano

Zadziałałem z tym softem, niestety zniknął mi SDS i coś zaczyna krzaczyć na NAVI...

będę musiał zresetować/wgrać ponownie/z'downgradeo'wać albo coś pomieszałem...

na dniach chce dograć navi z 2010 więc czuję, że zabawy będzie sporo :)

pz,

Okon

Opublikowano

ja zaraz spróbuje. Sciągnąłem, odblokowałem SDS zaraz będe wypalał...

Opublikowano

Robia sie krzeczki na setup i navi :wink4:

Opublikowano

SDS działa, radio jest ładnie przetłumaczone, cd i mp3 też ale przy Navi się coś kiełbasi... Ja narazie wgrywam stary soft spowrotem[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:58_________________________________________________

Robia sie krzeczki na setup i navi :wink4:

dokladnie :)

Opublikowano

Ja narazie wgrywam stary soft spowrotem[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:58_________________________________________________

Rozumiem, ze za pomoca VAGa downgrade? bo mi plytka ze starym softem nie dziala..

pz,

Okon

Opublikowano

trzeba wypalić stary soft jeszcze raz na płytke, ale przed tym zmienić w pliku index.txt SOFIDX: na wyższy niż poprzedni

Opublikowano

trzeba wypalić stary soft jeszcze raz na płytke, ale przed tym zmienić w pliku index.txt SOFIDX: na wyższy niż poprzedni

czyli jak na tym nowym sofcie mam 0999 to moge zrobic 1000 ? i bedzie hulać bez vaga ?

Opublikowano

jeśli RNS obsługuje wartości powyżej 999 czyli 4 cyfrowe to tak. Ja przed wgraniem tamtego softu zmieniłem sobie na 690 więc teraz wystarczy że ustawie 691 i wypale

Opublikowano

jeśli RNS obsługuje wartości powyżej 999 czyli 4 cyfrowe to tak. Ja przed wgraniem tamtego softu zmieniłem sobie na 690 więc teraz wystarczy że ustawie 691 i wypale

tzn wydaje mi sie ze obsługuje u mnie akurat jest 0999 :) sprawdze to :) aha na tym forum podali link na chomika i tam tez jest jakies pl menu,

http://chomikuj.pl/zaniak/Nawigacja/Spolszczenia/

testowal to ktos ?

Opublikowano

juz sie sciaga. popatrzymy co to

Opublikowano

najlepiej chyb wymusic VAGiem odczyt starszego softu, niz zmieniac numerki w nieskonczonosc ;]

Opublikowano

Niestety to z chomika to zwykła wersja Angielska. :confused4:

najlepiej chyb wymusic VAGiem odczyt starszego softu, niz zmieniac numerki w nieskonczonosc ;]

a jak to się robi?

Opublikowano

Czyli jeśli zmieniłem na 1000 i nie chce downgrade'ować tzn., że pozostała jedynie zmiana kanału 097 na 1? ew. zamiast 9 coś zmienić...

Opublikowano

Czyli jeśli zmieniłem na 1000 i nie chce downgrade'ować tzn., że pozostała jedynie zmiana kanału 097 na 1? ew. zamiast 9 coś zmienić...

no niestety u mnie rowniez nie ruszyl pomysl z 1000 ;( pozostaje VAG, moze ktos opisac jak to zrobic ?

Opublikowano

jest opisane gdzies na forum, z tego co pamietam to wlasnie chodzi o kanal 97 w RNSe i zmiane wartosci na 1..

wtedy navi zczyta soft z pierwszej wlozonej plytki niezaleznie od tego jaka jest to wersja softu...

Opublikowano

jest opisane gdzies na forum, z tego co pamietam to wlasnie chodzi o kanal 97 w RNSe i zmiane wartosci na 1..

wtedy navi zczyta soft z pierwszej wlozonej plytki niezaleznie od tego jaka jest to wersja softu...

dzieki wielkie teraz musze dopasc vaga :)

A tak na marginesie na innym forum znalazlem cos takiego, moze gosc ma razje ze w necie wszystkie wersje sa z bledami:

"na forach znajdują sie infornacje ogulne i okrojone a softy np. do dx vw stare napisane 3lata temu. do mmi zpolszczenie programista zaopatzony w wiedzę i narzędzia pisal 3miesiące gdyż miał do przetłumaczenia 2500 slów/zwrotów do testu gdyby nie było możliwości nqaprawy zniszczone zostały by ok 20szt sterowników mmi które w servisie kosztują 2500.-

więc wyprodukowanie polskiego menu kosztuje ok 20000 pln co dzieli się na np 15 firm zainteresowanych softem.

soft do rns.e dopiero został napisany.

do intenetu dla tych co liczą na gratisy i lamanie praw autorskich wypuszczane są programy z bledami lub ze zwaloną czek sumą

przykladem jest polski lektor mowiący zawroć gdy masz skręcić w prawo itp."

Opublikowano

Czyli ktoś po prostu wystawił fake'a i ktoś musiał się nabrać i to jesteśmy właśnie my :) czyli nie ma rady i trzeba z VAGiem walczyć..

jak komuś się uda przywrócić soft niech się pochwali proszę..

pz,

Okon

Opublikowano

mnie się udało. Ale ja byłem sprytniejszy i zmienilem numer softu przed wgraniem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.