Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrycie kierownicy


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak już wspominałem wcześniej, chciałem oblec moją kierownicę skórą. Kupiłem więc uniwersalne pokrycie skórzane które po prostu się naciąga na kierownicę. Szkopuł w tym że jest to dość grube i po założeniu na kierownicę nie mogę założyć blokady którą musowo muszę używać w tej dzielnicy w której mieszkam :mrgreen:

Moje pytanie brzmi: czy można dostać pokrycia na kierwonicę które są skórzane ale z cienkiej skóry? Jeśli tak to czy znacie jakiś sklep gdzie można takie zamówić, czy uniwersalne czy to szyte na miarę?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wizytówke gościa z lublin alenie wiem czy to cię interesuje on się zajmuje obszywaniem skórą tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław Wilczek

Lublin Ul. Przyjaźni 9a

tel (081)7464980

0691739877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam zainwestowac w lepsze zabezpieczenie niz blokada kiery, bo jest ono prawie zbedne. powod jest prosty - kiere przecina sie w kilkadziesiat sekund, a wymiana to kilkaset zlotych, wiec nie jest to wielka przeszkoda dla zlodzieja. lepiej jakis alarm z odcieciem zaplonu czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r ale to jest blokada pełna tzn. jest to pełne metalowe koło które składa się z dwóch półkul zatrzaskujących się i tworzących pełne koło, pokrywające całą kierownicę. Zerknij tutaj:

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/7400081.htm

Ta blokada wytrzymała 18 minut w teście na wyspach i jest najlepsza na rynku, kosztuje 75 funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.argos.co.uk/st...ber/7400081.htm

zabezpieczenie dla chlpakow z banzy rowerowej, lepiej kup sobie ubezpieczenie fully comp i spij spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.argos.co.uk/st...ber/7400081.htm

zabezpieczenie dla chlpakow z banzy rowerowej, lepiej kup sobie ubezpieczenie fully comp i spij spokojnie

Mam full comp, w Admirale, bo tam juz jeden samochód mam ubezpieczony więc dali mi zniżkę. Ale ogólnie ceny są wysokie, chociaż porównując je do polskich to chyba nie jest tak źle (mój ojciec z kupą % bonusów za 'no claim', za Focusa z 2002r placi rocznie w Polsce okolo 2,5 ys zł, ja tutaj za te audi niewiele więcej).

Poza tym, ubezpieczzenie ubezpieczeniem ale gdzie ja później drugie takie cacko znajde jak mi jakiś pryszczaty angol zróbi "krótkotrwałe użycie pojazdu z ognistym finishem gdzieś na obrzeżach Bristolu"... :sad:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdzie ja później drugie takie cacko znajde jak mi jakiś pryszczaty angol zróbi "krótkotrwałe użycie pojazdu z ognistym finishem gdzieś na obrzeżach Bristolu"... "

witaj w kangolii bracie :):) ja place F1500 rocznie fully comp w londynie , i nie mam zadnych zabezpieczen , jak mi maja z****ac to zabne blokady nie pomoga, a pryszczatycz kangolii to bym chetnie....................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...