Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Parktronik


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

czy z szanownego grona znalazł ktoś zestaw na allegro który pasowałby w ori otwory w tylnym zderzaku??? Zakładam do siebie zderzak tylny od S4 i ma on otwory na parktronik a znalezienie ori kompletu graniczy z cudem a nie będęich przecież zaspawywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym założył same zaślepki( na pewno łatwiej dostępne niż całość) no nie wiem chyba że byś gdzieś znalazł bardzo tanio, dla mnie Parktronic to zbędny gadżet, piszczy kiedy nie trzeba, nie piszczy kiedy trzeba :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz aukcje gdzie koles sprzedaje czujniki do Audi po 32PLN/szt.

http://www.allegro.pl/item203144087_audi_oryginalne_czujniki_cofania.html

To na prawde bardzo tanio! Normalnie na allegro czujniki chodza po 100PLN/szt. Cena w ASO 278PLN/szt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik dzięki !!

ja potrzebuję 4 szt ?? i wszystkie takie same czy te co są w narożnikach są inne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik dzięki !!

ja potrzebuję 4 szt ?? i wszystkie takie same czy te co są w narożnikach są inne ??

Wszystkie sa takie same i potrzebujesz dokladnie 4 sztuki. Spiesz sie bo kolesiowi zostalo tylko 5 szt. czarnych widze. Oczywiscie teraz musisz upolowac reszte instalacji, czyli kabelki i elektronike z bzyczkiem. Montuje sie to w boczku nad lewym tylnym nadkolem. Tam gdzie tuner TV.

Ja kupilem od tego samego kolesia tez 4 sztuki ostatnio. Bo mi jeden debil lakiernik wydlubal parktronik myslac ze to zaslepki srub trzymajacych tylny zderzak. Niezlych "fachowcow" mamy w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kupione... chętnie bym też gdzieś kupił resztę (instalację i modół...)[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 20:42 _________________________________________________malik a gdzie oryginalnie zamontowany jest moduł parktronika oraz głośniczek w Avancie B6 ?? jeśli możesz wrzuć proszę foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...