Jump to content
IGNORED

Świecące gałki zmiany biegów...Czy to jest ładne??

Petlik
 Share

Recommended Posts

Witam, jak pisalem-niedawno nabylem a4 Avanta z roku 97, lecz narazie nie mam do niego dostepu bo stoi na warsztacie. Bardzo podoba mi sie podswietlenie wnetrza w tym samochodzie. Zastanawiam sie nad wymiana galki zmiany biegow na ta swiecaca z allegro, lecz nie wiem czy ten kolor bedzie sie ladnie komponowal z reszta podswietlenia(niby tez czerwony, ale...). Mial ktos jakies doswiadczenia z tym sprzetem??

Interesuje mnie jeszcze jedno-mianowicie chodzi, zeby galka podswietlala sie tylko wtedy gdy mam wlaczone swiatla(gdy swieci sie podswietlenie w srodku), a jest ona montowana do zapalniczki, jest mozliwosc podlaczenia jej gdzies niedaleko pod inny element podswietlenia(szeregowo), zeby nie swiecila mi ciagle, tylko razem z podswietleniem??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym kiedy ma świecić, mi świeci jak zapalam światła, i czerwony jest czerwony i sie komponuje..

Tu masza pare moich fotek:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showtopic=235694&view=findpost&p=2638928

Pozatym szukaj.. wszystko już było.. (znaczy fotki)

Chodzi o to, ze gdy pod zapalniczke podlacze to bedzie swiecilo non stop...zle mowie?

Gdzie masz podlaczone ze zapala sie z wlaczeniem swiatel??

Chodzi o to, ze gdy pod zapalniczke podlacze to bedzie swiecilo non stop...zle mowie?

Gdzie masz podlaczone ze zapala sie z wlaczeniem swiatel??

Źle mówisz, chodzi o PODŚWIETLANIE zapalniczki, a nie jakoś inaczej ; ]

Ja mam pod podświetlanie panela (pokręteł) od nawiewó wentylatora itp, w warssztacie jest opis, nawet dwa, wersja podłączenia pod zapalniczke i pod pokrętła..

Pozatym w czym by Ci przeszkadzało że świci się non stop po przekręceniu kluczyka?

Teraz i tak sie lata na światłach więc bedzie świecic cały czas :polew:

Aha:) to zle to zrozumialem, rzeczywiscie wszystko jest w warsztacie. Szukaczka cos nawalila, bo nic nt. gałek mi nie znalazla:/

Dziekuje, a temat proponuje zamknac

Pozdrawiam

powiem ci jeszcze coś na temat tych gałek. Mam takową i świeci bardzo ładnie, ale jest z nimi problem, gdyż mam już ją jakieś dobre 10 m-cy a ona juz sie cała powycierała od góry po bokach. Napisałem meila do tego kolesia co mi to sprzedał i odziwo odpisał ze moge odesłać tą gałkę i mi wymieni otoczkę skórzaną w ramach gwarancji. Nie moge sie zabrać do zdemontowania taj gałeczki, bo kurcze miałem troszke problemy z jej podłączniem i zajeło mi to troche czasu, ale w końcu chyba sie skusze :grin: