Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przekaźniki


SiMn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy po zgaszeniu silnika i włożonym kluczyku w stacyjce można wyciągać przekaźniki? A może ktoś wie czego przyczyną może być ciągle brzęczący przekaźnik po zgaszeniu silnika i j/w, proszę o odpowiedź.[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:07_________________________________________________Znalazłem chyba wadliwy przekaźnik, jego numer to 209, wie ktoś może od czego on jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij kluczyk lub chcociaz wyłącz zapłon i możesz wyciągać przekaźnik, na włączonym zapłonie można narobić błedów, które potem trzeba będzie kasować VAG-iem. Co do przekaźnika ...ściągnij sobie instrukcje "sam naprawiam", są w niej opisane przekaźniki. lub wrzuć fotkę z umiejscowieniem to sprawdzę co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem "sam naprawiam Audi" i w sumie nic nie kleje ze schematów, w związku z tym przesyłam fotki z miejscem przekaźnika 209 oraz sam przekaźnik, Dodam jeszcze że gdy kluczyk jest w stacyjce w pozycji 1, radio gra, nastepnie pokrętło od ogrzewania skręce na ponizej 1 to wtedy słychać chyba ten przełącznik - po wyciągnięciu jego brzęczenia nie ma. Brzęczenie ustaje również gdy radio gra, pokrętło od ogrzewania jest na ponizej jeden i rusze dzwignią od wycieraczek lub kierunkowskazów,to wtedy też brzęczenie ustaje, oto fotki przekaźnika. Będę bardzo wdzięczny za rozwikłanie tej zagadki:

img3363xl.jpg

img3365o.jpg

img3366c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...