Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Problem z wentylatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!! :hi: Mam problem z wentylatorem chłodnicy. Kręci się cały czas. Co może być tego powodem. Padnięte wisko??? Wnioskuję że przez ten kręcący się cały czas wentylator mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90*. Dodam jeszcze że jakiś czas temu miałem stłuczkę i wymieniałem chłodnicę. Podejrzewam że tak sie dzieje po tej stłuczce. Czy ona mogłaby być tego powodem??? Pomóżcie!!!

Opublikowano

Witam!! :hi: Mam problem z wentylatorem chłodnicy. Kręci się cały czas. Co może być tego powodem. Padnięte wisko??? Wnioskuję że przez ten kręcący się cały czas wentylator mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90*. Dodam jeszcze że jakiś czas temu miałem stłuczkę i wymieniałem chłodnicę. Podejrzewam że tak sie dzieje po tej stłuczce. Czy ona mogłaby być tego powodem??? Pomóżcie!!!

on sie zawsze kręci :kox:
Opublikowano

on się kręci cały czas, a nie dogrzany silnik możesz mieć przez padnięty termostat

Opublikowano
  • Autor

to że się kręci cały czas to wiem ale znajomy powiedział mi że powinno się dać radę zatrzymać go ręką. :mysli: A u mnie raczej sie nie da, tak szybko sie kręci. No i stwierdził że z tym wiskiem jest coś nie tak.

Opublikowano

fakt, jeśli ręką się zatrzymac nie da to padnięte wisko

Opublikowano

Na postoju dodaj gazu, jeżeli z pod maski będzie wydobywał się dźwięk jakby tam był co najmniej VR6 to wisko padło, ale to nie może mieć wpływu na niedogrzewanie się silnika

... mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90* ...

tu winowajcą raczej jest termostat
Opublikowano

Na wyłączonym silniku wentylator powinien dać się swobodnie ręką obrócić.

Opublikowano
  • Autor

przy zimnym czy przy rozgrzanym motorze?? U mnie na wyłączonym silniku przy zimnym motorze kiedy zakręcę ręką wentylator nie kręci sie swobodnie tzn. czuć jakby lekki opór. Ciężko sie kręci. :mysli:

Opublikowano

wisko siada

Opublikowano
  • Autor

Jaki jest koszt wymiany wiskozy?? Wiecie może?? Dobrze myślę że przy takiej wymianie trzeba zdejmować obie chłodnice a co za tym idzie spuścić czynnik z klimy????

Opublikowano

Witam . Wymieniałem miesiąc temu wisko . Chłopaki wymienili w 2 godzinki bez ściągania przedniego pasa i chłodnic . Zatarło się na maksa i jeszcze tydzień a by się rozleciało .

Opublikowano
  • Autor

Witam . Wymieniałem miesiąc temu wisko . Chłopaki wymienili w 2 godzinki bez ściągania przedniego pasa i chłodnic . Zatarło się na maksa i jeszcze tydzień a by się rozleciało .

Ile Cie wyniosła ta "impreza"??? Ile płaciłeś za wisko a ile robocizna??

Opublikowano

Ja kupiłem TU w zeszłym roku jakoś za 150 PLN ori BEHR i działa bez zarzutu (mam niedaleko do tego zakładu więc odebrałem osobiście :naughty:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.