Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Proszę o analizę logów po "czipie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logi po chipie, auto super przyspiesza ale proszę was o ocenę czy wszystko ok i czy silnik się nie rozleci :hi:

Statyczne:

000

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6824.html

001

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6823.html

003

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6828.html

004

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6825.html

007

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6827.html

013

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6826.html

BS:

000bs

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6831.html

003bs

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6829.html

004bs

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6830.html

Dynamiczne:

000 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6838.html

001 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6833.html

003 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6832.html

004 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6834.html

008 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6836.html

010 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6835.html

011 dynamiczny

http://rtnet.pl/vaglog/baks34_6837.html

Przed modyfikacją z wtryskami AFN

Statyczne:

000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4d382d3a8b932b1.html

001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/258b4e04cf92d2fe.html

003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2eaca617a351937.html

004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9cda068805fba8e.html

007

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39be05eedf80d6da.html

013

Tu logi robione na rozgrzanym motorze ale za każdym razem inne te korekcje. Czy może się do tego przyczynić płyn czyszczący wtryski?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/553d663c8489e189.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10e844e1cf31d588.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2222461ba18ba54.html

BS:

000bs

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37ad28e1d98bf639.html

003bs

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fa0b835c11321ee.html

004bs

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2097b72d4f0cec6.html

Dynamiczne:

000 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a28e6d4664a875b5.html

001 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5957f72e0fdbda33.html

003 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecb6179f17f7a062.html

004 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dedc573c5ed707b3.html

008 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d4f2189232beaad.html

010 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f99f3785f4b7786.html

011 dynamiczny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cea446313a98ac74.html

Opublikowano

Gdzie tą modyfikacje robiles... ?

Opublikowano

Na wtryskach AFN można by było pokusić się o mocniejszego softa.

Opublikowano
  • Autor

Były to gotowe kości za 250 zł ale czy wszystko ok czy odsyłać ?? :hi:

Opublikowano

Według mnie logi OK. Chip wygląda na 115 PS.

Opublikowano

Chip wygląda na 115 PS.

Na ile ????? Trzeba byc bardzo odwaznym zeby okreslac moc po logach. :)

Ja tu zadnej modyfikacji nie widze.... oprócz podniesionego cisnienia doladowania...

...nie chce byc zlym prorokiem ale jazda na duzej ilosci powietrza a malej paliwa moze sie skonczyc dosc nieciekawie dla silnika...

PS

Dozbieraj kasy i zrob porzadnego czipsa... dobrze radze...

Opublikowano

Ups Sorry nie zajrzałem do 008 Faktycznie powietrza dowalone a ropy nie ma. Tak jak napisał przemik - soft do zwrotu.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie wytłumaczcie mi :gwizdanie: skoro podniesione zostało tylko ciśnienie doładowania turbulum to dlaczego tak szybko osiąga zadane ciśnienie w porównaniu do wcześniejszych logów w grupie 011? Jeżeli dawka się nie zmieniła to ciśnienie powinno rosnąć podobnie do wcześniejszych logów grupy 011 tylko do wyższych wartości a jest o niebo lepiej jak na turbulum 1Z? Dzieki za wyjaśnienia :hi:

Opublikowano

Wieksze cisnienie doladowanie szybciej rozkreca turbawe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.