Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Brak oświetlenia w kabinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od jakiegos czasu mam nastepujacy problem.

Po wylaczeniu stacyjki i chwili jak zgasly sie swiatla w kabinie gdzies pod kierownica tykał bardzo szybko (chyba jakis przekaznik), po odpaleniu oswietlenia w kabinie przekaznik zaczal tykac znowu, oczywiscie jak auto bylo odpalone to tykania nie bylo.

Na chwile obecna tykania nie ma ale i oswietlenia kabiny rowniez. Wszytskie czerwone ikonki, podswietlenia diody (wszystko co czerwone) swieci, natomiast same zarowki w kabinie przestaly.

Czy ktos ma jakis pomysl?? Lub wie czy za to odpowiedzialne sa jakies przekazniki?? Sprawidzilem chyba wszystkie bezpieczniki i sa OK.

Prosze o jakies info, ew. pomoc.

Pozdrowki

KERCZI

Opublikowano

Proponuje podpięcie pod VAG.

U mnie był podobny objaw jak do zamka drzwi psiknąłem WD40 i zrobiło się zwarcie w "wyłączniku drzwiowym w zamku". Oświetlenie wnętrza też cały czas mrugało, było słychać tykający przekaźnik, centralny się zamykał i otwierał. W "zamku centralnym" [35-Central Locks] był błąd właśnie tego wyłącznika drzwi kierowcy (zwarcie z masą czy jakoś tak, już nie pamiętam). Zdjąłem tapicerkę drzwi, przeczyściłem wszystko i do dziś jest ok.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

AZ JUTRO ZOBACZE BO NIE WIEM CZY TO MA ZWIAZEK Z TYM ale tylne drzwi mi sie nie zamykaja :/

tak czy inaczej dzieki :)

Opublikowano

... tylne drzwi mi sie nie zamykaja ...

To jak jeździsz ? Z otwartymi ? :mysli:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

... tylne drzwi mi sie nie zamykaja ...

To jak jeździsz ? Z otwartymi ? :mysli:

:kox:

centralny centralny ;p

Opublikowano

centralny centralny ;p

Wiem, wiem :kox:

Najpierw podepnij VAG, uważam, że wskaże winowajcę :wink4:

Pozdrawiam

Opublikowano

I wiadomo co było przyczyną? Tak jak koledzy obstawiali?

Opublikowano
  • Autor

no problem jest bardziej zlozony bo niestety nie moge VAGiem wejsc w 35 CENTRALNY ZAMEK :/

Nie wiem juz co zrobic

Opublikowano
  • Autor

i co mi to da?

Opublikowano
  • Autor

pamietasz kanal?

[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 11:37_________________________________________________niestety centralnym sie nie polaczylem.

Jak wchodze w modul komfortu mam taki blad:

00532 - Napiecie zasilajace

37 -00 - Uszkodzony

Opublikowano

No i wszystko jasne.

"37 -00 - Uszkodzony"

tester już się chyba jasno wyraził gdzie szukać?

Opublikowano
  • Autor

No nie strasz ze modul komfortu mi uwalilo???

I wszystko inne by dzialalo normalnie??

Opublikowano

Tak.

Moduły w drzwiach (zamki,szyby) komunikują się po canie ze sobą niezaleznie.

Moduł komfortu odpowiada za sterowanie pilotem, domykaniem szyb, oświetleniem itp itd.

Czeka cie rwanie podłogi :hi:

Opublikowano

:hi:

Myślałem, że przyczyną będzie wyłącznik drzwiowy (jakieś zwarcie) ale jak widzę przyczyna tkwi w module :confused4: Jeszcze nadzieja, że zawilgocony i po wysuszeniu, sprawdzeniu wszystkich lutów odżyje :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.