Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Obciążenie silnika - skrzynia automat


MIIKEW

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chciałbym zapytać o obciążenie silnika widoczne w na kanale 10 mojego sterownika, czemu tam są dwie wartości i czemu jest taka rozbieżność między nimi ?

dodam że log robiony ze skrzynią w pozycji P

socf3e1e0a7e4b9ce561cbca76e36486bc.jpg[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:56_________________________________________________no jak chłopaki ? nikt nie wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wciśniesz pedał gazu powinieneś zajarzyć dlaczego...[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 13:03_________________________________________________http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/010-019.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale według rosstecha, ta druga wartość to procent odchyłu pedała a w vagu jest napisane load=obciążenie

komu ufać ?

i czemu na postoju na zagrzanym silniku jest tak duże obciążenie ? 27% ? jeszcze miałem wyłączone światła i ogrzewanie

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 15:51_________________________________________________to jak z tym obciązeniem ? czemu mam tak wysokie ? czy to normaLne ? może ktoś sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no napisałem wcześniej że sprawdzałem na P czyli parking, nie bieg(1234) i nie luz (N)

dlaczego drąże temat ? bo wydaje mi sie że zawyża mi na FISie spalanie, a ono jest obliczane z obciążenia silnika.

Poza tym jeżeli ECU widzi silnik jako obciążony w 27% to chyba nie dawkuje wszystkiego jak powinien ?

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________czy może ktoś z automatem sprawdzic obciążenie silnika na P ?

albo w manualu nawet byleby silnik był 1.8 bez T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...