Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] wypłata z AC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie jak długo czeka się na zwrot kasy za skradziony samochód?lub za uszkodzony np. po zdemolowaniu,kolizji(z mojej winy) czy wypadku?

Autko zakupiłem nie dawno i lepiej wiedzieć,a AC i OC wykupiłem w firmie WARTA (to jest dobra firma?)lub jaką polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, na likwidacje szkody w compensa czekałem krótko, , rzeczoznawca tez sie odzywał i termin ustalił ze mna na jak wczesniejszy , wypłata za ta szkode nastapiła w ciagu tygodnia

takze z compensa jestm zadowolony, a nawet ostatnio podobało mi sie jak zadziałało assistance compensa ,

wiec polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu w czwartek zgłaszałem szkodę z polisy AC w WARCIE. Zgłasza się przez infolinię (numer napewno masz przy polisie), rozmowa na infolinii trwa jakieś 20-25 minut, o czym informują na początku. Likwidator ma tydzień na skontaktowanie się. Kontakt nastąpił już w poniedziałek, a oględziny we wtorek. O ewentualny kosztorys miałem pytać (również na infolinii), dwa dni po oględzinach. Nie zdążyłem, bo już w środę dzwoniła do mnie babka i podała wartość szkody (z której byłem, bardzo zadowolony), a w piątek miałem już pieniądze na koncie (konto w KB, w przypadku WARTY to o tyle szybko, że oni też mają w KB).

Nadmienię, że WARTA jest chyba jedyną firmą, w której mając ubezpieczone dwa, czy więcej swoich pojazdów (czy też pojazdów których jesteśmy współwłaścicielami) , w przypadku kolizji z naszej winy, zniżki lecą tylko na aucie na którym zgłaszamy szkodę, a nie na obydwóch!!!Współwłaścicielem mojego jest mój ojciec (bo miał 60% zniżek), a swoje auto też ma ubezpieczone w WARCIE. Po kolizji mojego 10% zniżki straciłem, ale tacie zostaje 60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...