Jump to content
IGNORED

czy moze być coś nie tak z moją zawiechą?

BRESLAUER
 Share

Recommended Posts

Witam,może sie czepiam,ale opisze o co chodzi,byłem na sprawdzeniu zawieszenia na szarpakach nic wszystko oki,byłem u mechanika też sprawdził i powiedział że wszystko w pożądku,natomiast ja mam wrazenie jak by były jakies luzy.Co o tym można sądzić?Dodam ze auto to a4 B6 nigdy nie było uszkodzone.Prosze szanownych forumowiczów o jakies swoje spostrzezenia.Pozdrawiam. :a4fan: :a4fan:

Wracając do mojego wczesniejszego pytania to moge napisac iż moje zawieszenie nie jest takie jak w nowym aucie,moze przesadzam ale to jest Audi nie jakiś tam samochód,nie bardzo wiem do czego i za co sie zabrac,nawet nie bardzo wiem jak to opisac,nie ma ani stuków ani żadnego pukania,ale ja czuje jakby cos latało,czytałem nz forum o wybitej przekładni,ale to jeszcze za wczesnie auto jest 3 miechy w Polsce,dodam że jestem 2 właścicielem od poczatku.Pozdro

Guest spedyt

Jak dobrze interpretuje twój nick to przy jeździe po Wrocławiu też miałem odczucia że nic się nie trzyma kupy w aucie.

Nie sprawdzali luzów na przekładni/drążkach kierowniczych? Zbieżność sprawdzałeś?

podobny problem już był.

Na szarpakach nie wszystko wyjdzie... nawet casami luz na sworzniach się nei ujawni.

Ale sprawdź przekł kierowniczą i koncówki drążków (ew luz na lożyskach).

P.S.

"moze przesadzam ale to jest Audi nie jakiś tam samochód. "

Audi to też jakiś tam samochód ;) - co więcej co chodzi o zawiechę to akurach pochwalić się nie ma czym