Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi 17"


lodzkifan

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić felgi na lato i teraz moje pytanie na tył chce szersze z przodu trochę węższe zęby nie ocierały.Czy wejdą na tył 8j i jakie et najlepiej wtedy Na przód 7j. I jakie opony sie tam zmieszczą 235 czy więcej (TYL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - co sadzicie o tych felgach - jaki najlepszy rozmiar opony w to ubrać. Z reguły sa 225 albo 235, jak to wyglada n aaucie i jak dobrac wysokosc zeby bylo git bo np. 235/45 jest troche za niska...jak z ET bo ta fela ma chyba 56 wiec bedzie troche w srodku - co myslicie

http://www.allegro.pl/item939227612_audi_17cali_5x112_s_line.html

dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany felgami OZ http://www.allegro.pl/item948616814_oz_o_z_35_anniversary_17_5x112_audi_vw_mercedes.html

Ale et 48 wiec chyba dystans jest potrzebny Jak gruby ?

w B5 najlepiej siedzi fela na ET 35 - 45 więc ja na twoim miejscu wsadziłbym dystans 10mm ale 5mm też bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki to jest :quattro: ale pewnie to nic nie zmienia :?:

Dzieki za pomoc :drinks:

Musisz pamiętać, że w quattro musisz mieć IDENTYCZNA średnicę koła przód i tył więc identyczne opony - a nie z przodu węższa z tyłu szersza - zawsze będzie niewielka różnica w średnicy koła czego producent nie dopuszcza.

Tak samo quattro nie wolno holować z przednią osią w górze - uszkodzi się skrzynkę przekładniową napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...