Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Ustawienie napinacza po wymianie rozrzadu.


Gość audirocket

Rekomendowane odpowiedzi

Gość audirocket

Witam.Wczoraj bylem wymienic rozrzad w servisie.Po wymianie przyjechalem do domu i posprawdzalem jak to wyglada po wymianie.Mam pytanie do ustawienia napinacza paska.Moim zdaniem wskazniki na rolce napinacza powinny sie pokrywac ale u mnie tak nie jest.Nastawiony jest na max. ale mechanik twierdzi ze to nie robi roznicy bo to jest automatyczny napinacz i te wskazania sie zmieniaja.Juz nie wiem co mam zrobic.Moze ktos wie jak to powinno wygladac i cos mi na to odpowie. Pozdrawiam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj bylem wymienic rozrzad w servisie.Po wymianie przyjechalem do domu i posprawdzalem jak to wyglada po wymianie.Mam pytanie do ustawienia napinacza paska.Moim zdaniem wskazniki na rolce napinacza powinny sie pokrywac ale u mnie tak nie jest.Nastawiony jest na max. ale mechanik twierdzi ze to nie robi roznicy bo to jest automatyczny napinacz i te wskazania sie zmieniaja.Juz nie wiem co mam zrobic.Moze ktos wie jak to powinno wygladac i cos mi na to odpowie. Pozdrawiam......

I dobrze Ci powiedział. :cool1:. Mam pytanie.... zauważyłeś coś niepokojącwego w pracy silnika że zajzałeś do rozrządu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny się pokrywać :good: po to jest regulacja i znacznik na napinaczu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość audirocket

Nie zajzalem do rozrzadu bo mialem okazje stac obok w servisie jak to bylo robione.Zdziwilo mnie to ze jak juz mowilem wskazania sie nie pokrywaly.Wychodzi na to ze teraz pasek jest za mocno naciagniety i moze sie szybciej zuzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...