Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nie działa centralny z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie.

Centralny nie działa z pilota-kluczyka.

Kluczykiem normalnie otworzy/zamknę.

Próbowałem "manewru" z przekręceniem kluczyka w stacyjce i trzymanie przycisku "zamykania/otwierania". Nie działa oczywiście.

Pilot-kluczyk na 3 przyciski, chyba oryginalny.

Mechanior ze mnie żaden, ale z tego co wiem to w kluczyku jest "coś" co działa z immobilaiserem, więc jak to jest, że to działa a tamto nie?

Gdzie szukać, co robić?

Opublikowano

sprawdz vagiem czy sterownik "widzi"pilota ...

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie.

Centralny nie działa z pilota-kluczyka.

Kluczykiem normalnie otworzy/zamknę.

Próbowałem "manewru" z przekręceniem kluczyka w stacyjce i trzymanie przycisku "zamykania/otwierania". Nie działa oczywiście.

Pilot-kluczyk na 3 przyciski, chyba oryginalny.

Mechanior ze mnie żaden, ale z tego co wiem to w kluczyku jest "coś" co działa z immobilaiserem, więc jak to jest, że to działa a tamto nie?

Gdzie szukać, co robić?

Mam ten sam problem :( a co to za "manewr" który opsujesz? Czasami pomaga? :mysli:

Opublikowano

Witam.

Podłącze się do tematu. Dzisiaj po wymianie baterii przestał działać pilot. Dziwne jest także że przy otwieraniu drzwi normalnie kluczem otwierają się tylko drzwi kierowcy/ i jak zamykam to zamykają się tylko drzwi kierowcy. W środku jest włącznik zamykania i otwierania drzwi. Przy naciśnięciu zamknij zamknie wszystko, przy naciśnięciu otwórz nie otwiera nic. Całe auto zamknę/otworzę tylko z klapy. Jak otworzę auto z klapy to przycisk zamknij/otwórz w środku auta działa normalnie. O co chodzi. Wiem tylko tyle ze pilota trzeba zaprogramować. Próbowałem na kilka sposobów ale nadal nic. Pomocy

Opublikowano
  • Autor

Witam, tak jak w temacie.

Centralny nie działa z pilota-kluczyka.

Kluczykiem normalnie otworzy/zamknę.

Próbowałem "manewru" z przekręceniem kluczyka w stacyjce i trzymanie przycisku "zamykania/otwierania". Nie działa oczywiście.

Pilot-kluczyk na 3 przyciski, chyba oryginalny.

Mechanior ze mnie żaden, ale z tego co wiem to w kluczyku jest "coś" co działa z immobilaiserem, więc jak to jest, że to działa a tamto nie?

Gdzie szukać, co robić?

Mam ten sam problem :( a co to za "manewr" który opsujesz? Czasami pomaga? :mysli:

Gdzieś na forum znalazłem opis "parowania" kluczyka z centralką, bo rzekomo mogą się czasem "zapomnieć".

Z tego co ja zrozumiałem to wkładasz kluczyk do stacyjki, przekręcasz go tylko częściowo(tak aby pozapalały Ci się wszystkie kontrolki), i gdy kluczyk jest w tej pozycji wciskasz przycisk otwierania lub zamykania. Trzymasz wciśnięty przez jakieś 10sek. U mnie oczywiście nie działało.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.