Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wybór radia orginał concert II czy jakiś inny np Alpine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem się Was poradzić czy kupując orginalne radio concert II (1din) bedzie możliwe dorobienie dwóch wyjść na dwa wzmacniacze, czy lepiej żebym kupił jakiegoś Alipne. Mam również dylemet czy kupując nieorginalne dobrej jakości radio szybko się go nie pozbęde (złodziej) czy lepiej kupić jednak oryginalne radio i spać spokojnie.

Z góry dziękuje za rady.

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginał i śpię... w tym jest duży plus... a autko na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się Was poradzić czy kupując orginalne radio concert II (1din) bedzie możliwe dorobienie dwóch wyjść na dwa wzmacniacze, czy lepiej żebym kupił jakiegoś Alipne. Mam również dylemet czy kupując nieorginalne dobrej jakości radio szybko się go nie pozbęde (złodziej) czy lepiej kupić jednak oryginalne radio i spać spokojnie.

Z góry dziękuje za rady.

Pozdrawiam,

Kuba

Spać spokojnie to nie będzisz, nawet nie tyle z powodu radia co samochodu bo Audi szybko zmieniają właścicieli jeśli stoją gdzieś pod chmurką... Jeśli chodzi o samo radio to nie wiem jakiej klasy chciałbyś włożyć tego Alpine bo od tego będize zależała chodliwość tego sprzętu - im droższy tym łatwiej się pozbędziesz. Concert szczerze mówiąc też jest poszukiwany, wystarczy popatrzeć na ceny allegro żeby się przekonać, że spokojnie ze 400-500 taki złodziej może wytargać za radio więc interes jest a ludzie tego sprzętu szukają ( bo jak inaczej wytłumaczyć absurdalnie wysoką cenę w porównaniu do Syphony II albo concerta 2din z B7?). Jeszcze jedna sprawa to to, że concerta tak samo łatwo wydłubać z konsoli jak każde inne radio więc zaleta żadna. Są inne marki samochodów gdzie radio jest faktycznie zintegrowane i nie da się wyjąć ale tutaj... Ja bym raczej kupował sprzęt patrząc na jego możliwości, wybór jaki rozważasz tylko w jedym punkcie może skłaniać ku concertowi a mianowicie połączenie z FIS. Wszystko inne wskazuje na niefabryczne radyjko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...