Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audio w avancie. Propozycje.


malas80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od razu zaznaczam ze jestem zielony w temacie audio ;) Chcialbym stopniowo wymienic audio w moim autku. A wiec mam kilka pytan.

Od czego zaczac? Najpierw wymienic radio? (zastanawiam sie nad concertem, wiem ze nie wszystkie pasuja, wiec jakie by pasowalo do avanta z 2000r. najlepiej jakby ktos podal nr kodu) czy moze zaczac od wygluszenia drzwi i wstawienia glosnikow. Na dzien dzisiejszy moje zainteresowanie kieruje sie w strone infinity kappa:

http://cgi.ebay.co.uk/INFINITY-Kappa-50-7cs-13cm-255W-component-car-speakers_W0QQitemZ120132170049QQihZ002QQcategoryZ18800QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

moze jest cos lepszego w tej cenie. Propozycje mile widziane.

Czy ten zestaw pojdzie na samym radyjku czy od razu musze kupic piec. Jaki by pasowal do tego zestawu?

W sumie chce wymienic radyjko, wstawic glosniki 13 z przodu 16 z tylu, skrzynka i piec.

Pozdrawiam

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-15 Lipca w Slupsku odbedzie sie jedna z eliminacji Mistrzostw Polski Car Audio - jezeli sie tam wybierzesz napewno spotkasz ludzi ktorzy Ci pomoga w wyborze sprzetu. Bedziesz mogl rowniez posluchac brzmienia do ktorego powinno sie dazyc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...