Jump to content
IGNORED

Audio w avancie. Propozycje.

Recommended Posts

Witam.

Od razu zaznaczam ze jestem zielony w temacie audio ;) Chcialbym stopniowo wymienic audio w moim autku. A wiec mam kilka pytan.

Od czego zaczac? Najpierw wymienic radio? (zastanawiam sie nad concertem, wiem ze nie wszystkie pasuja, wiec jakie by pasowalo do avanta z 2000r. najlepiej jakby ktos podal nr kodu) czy moze zaczac od wygluszenia drzwi i wstawienia glosnikow. Na dzien dzisiejszy moje zainteresowanie kieruje sie w strone infinity kappa:

http://cgi.ebay.co.uk/INFINITY-Kappa-50-7cs-13cm-255W-component-car-speakers_W0QQitemZ120132170049QQihZ002QQcategoryZ18800QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

moze jest cos lepszego w tej cenie. Propozycje mile widziane.

Czy ten zestaw pojdzie na samym radyjku czy od razu musze kupic piec. Jaki by pasowal do tego zestawu?

W sumie chce wymienic radyjko, wstawic glosniki 13 z przodu 16 z tylu, skrzynka i piec.

Pozdrawiam

uzupełnij profil

14-15 Lipca w Slupsku odbedzie sie jedna z eliminacji Mistrzostw Polski Car Audio - jezeli sie tam wybierzesz napewno spotkasz ludzi ktorzy Ci pomoga w wyborze sprzetu. Bedziesz mogl rowniez posluchac brzmienia do ktorego powinno sie dazyc :).