Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. motor 2.5tdi V6180km 2004 rok. na biegu jalowym co jakis czas telepie buda. co dziwne na zimnym silnniku objaw ten nie wystepuje. pojawia sie dopiero po nagrzaniu silnika. uszlachetniacze i wymiana filtrow nie pomoglo. wtryski wydaja sie byc ok. mechanik powiedzial mi ze to kolo dwumasowe, ale jakos nie brznial zbyt wiarygodnie. sam nie byl do konca przekonany. co robic?

pozdrawiam

Opublikowano

przepraszam za glupie pytanie: jestes w 100% pewny ze masz AKE ?, a nie np: BDH ?

Opublikowano
  • Autor

szczerze mowiac to nie jestem pewien...ale chyba BAU

Opublikowano

znajdziesz kod silnika np w ksiazce serwisowej, lub na wlepce w bagazniku. Gdyby sie okazalo ze to jednak BDH, to problem 'telepania' jest juz poznany... (niestety od tej gorszej strony) -> podobny przypadek mial nasz forumowy kolega trzeniu, moze warto zagadac do niego, lub poszukac na AKP postow nt temat.

Opublikowano

Sprawdz plecionke na wydechu i gumy..

Opublikowano
  • Autor

jednak BDH. plecionka jest ok

Opublikowano

podobny przypadek mial nasz forumowy kolega trzeniu, moze warto zagadac do niego, lub poszukac na AKP postow nt temat.

Kolega Tomeks miał też problem z narywaniem.

Tylko bardzo dobry mechanik może sobie z tym poradzić...

Opublikowano

szczerze mowiac to nie jestem pewien...ale chyba BAU

Zmień swoją sygnaturkę i temat topika. W 2004 r AKE nie był już pakowany do A4

W jaki sposób diagnozowano kondycję wtrysków?[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________

(...) Tylko bardzo dobry mechanik może sobie z tym poradzić...

Przesadzasz ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Tylko bardzo dobry mechanik może sobie z tym poradzić...

poradzi sobie z tym każdy, kto potrafi wykręcić wtryskiwacze.

Opublikowano
  • Autor

kumpel podlaczym mi auto do kompa i sprawdzil wtryski. logow nie robil. nie wiem na jakies podstawie, ale stwierdzil ze jest ok. nie bylo mnie przy tym. kupilem sobie interfejs i postaram sie sam zrobic logi. chociaz tego nie umiem. ale sie naucze;D chyba, ze jest ktos z poznania lub okolic kto znalazlby chwilke, zeby mi pomoc.

pozdrawiam

Opublikowano

kumpel podlaczym mi auto do kompa i sprawdzil wtryski. logow nie robil. nie wiem na jakies podstawie, ale stwierdzil ze jest ok. nie bylo mnie przy tym. kupilem sobie interfejs i postaram sie sam zrobic logi. chociaz tego nie umiem. ale sie naucze;D chyba, ze jest ktos z poznania lub okolic kto znalazlby chwilke, zeby mi pomoc.

pozdrawiam

w przypadku usterki związanej z tym silnikiem ocenę wtryskiwaczy dokonuje się na podstawie grupy 001, a nie 013/014.

korekcje 013/014 mogą wyglądać prawidłowo, ale najważniejsza jest dawka w 001 - jeżeli jest mniejsza niż 3mg, to właśnie to jest źródłem problemu w tym przypadku.

poczytaj nieco na ten temat: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94865 .

Opublikowano

Przesadzasz ...

naprawiles swoje :naughty: ??

Opublikowano

Przesadzasz ...

naprawiles swoje :naughty: ??

Nie muszę :tongue4::decayed:

Wyszarpanie wtrysków i montaż nowych to jakaś wielka filozofia? :) Plus ewentualnie vp44 do regeneracji gdy masz gest i pieniążków trochę do wydania? :)

Opublikowano

Nie muszę :tongue4::decayed:

acha to zmienia postac rzeczy :gwizdanie: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.