Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] 2.0 Problemy z obrotami -Passat


Artur27

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to forum o A4 ale ostatnio nabyłem właśnie oto taki pojazd który będę starał doprowadzić do stanu użytkowania .

1 Pytanie jest takie po odpaleniu auta chodzi na benzynie i falują mu obroty nie wiem może już porostu gasł bo benzyny strasznie mało ale słyszałem że może być to wina tego silniczka krokowego po jego rozebraniu nic nie rzucało mi się w oczy może ktoś z was wie jak to sprawdzić ?

2 Ato posiada taką instalacje że po odpaleniu i prze gazowaniu przełącza sie automatycznie na gaz wszystko super ładnie przełącza sie na gaz z gazu an benzynę też tylko problem tkwi w tym że po przełączeniu na gaz auto wskakuje na 3000-4000 obrotów ...

tutaj parę fotek

dsc01736m.jpg

Ta rurka to jest chyba jakieś odpowietrzenie ale nie jestem pewien

dsc01734h.jpg

dsc01733rn.jpg

w tym pudełku znajduje się jeden bezpiecznik czy tak powinno być jest miejsce na 2 i też za bardzo nie wiem do czego to służy .

dsc01735x.jpg

To jest raczej do gazu może to mieć coś wspólnego z objawami silnika ?

dsc01740s.jpg

A tutaj cały silniczek

Pozdrawiam i z góry dziękuje Artur.[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________Nikt nie zna odpowiedzi na ani jedno pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn kolego moze byc wiele-sprawdz potencjometr przepustnicy,moze lapie falszywe powietrze,moze byc tez silniczek krokowy-jest duzo rzeczy do sprawdzenia a jezeli doprowadzisz do porzadku uklad benzynowy - byc moze bedzie dobrze z lpg i wystarczy zwykla regulacja na reduktorze i przewodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: mowiles ze malo paliwa - moze pompa dostala i nie podaje dobrego cisnienia.wlej moze troche wiecej paliwa + jakis preparat do czyszczenia wtryskow-moze i wtryski zanieczyszczone ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...