-
[INNE] 2.0 Problemy z obrotami -Passat
Silniczek krokowy działa przepławka też lambda także ...
-
[INNE] 2.0 Problemy z obrotami -Passat
wiem że to forum o A4 ale ostatnio nabyłem właśnie oto taki pojazd który będę starał doprowadzić do stanu użytkowania . 1 Pytanie jest takie po odpaleniu auta chodzi na benzynie i falują mu obroty nie wiem może już porostu gasł bo benzyny strasznie mało ale słyszałem że może być to wina tego silniczka krokowego po jego rozebraniu nic nie rzucało mi się w oczy może ktoś z was wie jak to sprawdzić ? 2 Ato posiada taką instalacje że po odpaleniu i prze gazowaniu przełącza sie automatycznie na gaz wszystko super ładnie przełącza sie na gaz z gazu an benzynę też tylko problem tkwi w tym że po przełączeniu na gaz auto wskakuje na 3000-4000 obrotów ... tutaj parę fotek Ta rurka to jest chyba jakieś odpowietrzenie ale nie jestem pewien w tym pudełku znajduje się jeden bezpiecznik czy tak powinno być jest miejsce na 2 i też za bardzo nie wiem do czego to służy . To jest raczej do gazu może to mieć coś wspólnego z objawami silnika ? A tutaj cały silniczek Pozdrawiam i z góry dziękuje Artur.[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________Nikt nie zna odpowiedzi na ani jedno pytanie ?
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
A czemu nie coś większego np 3.0 TDI ?
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem rano po wymianie filtra
Gdzie tankujesz paliwo spróbuj rano przed odpaleniem auta nagrzać tak 10 min suszarką filtr paliwa potem spróbuj go zapalić może woda w paliwie zamarza i to jest przyczyna jak nie to spróbuj odpowietrzyć pompę tu masz ładną instrukcje http://www.a6klub.pl/a6-c5-25-tdi-v6-afb-odpowietrzanie-pompy-vp44-vt11004.htm
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
5,5 litra (chyba)
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
moskal tylko ta informacja była do kupującego . A co do przeróbki to chyba każdy da sobie sam rade
-
[ALL B5] Pytanie o zakup przednich lamp
Ale straszna wieś :thumbdown: ... Ori to ori
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
tylko ten zderzak od rs4 trzeba trochę poprzerabiać żeby pasował bo jest szerszy od standardowego Ale gdzieś już na tym forum widziałem instrukcje jak go przygotować do montażu .
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
to są dane podane przez audi wiec na pewno maja jeszcze jakiś zapas tych kilometrów Tylko spotkałem sie ostatnio z moim starym A6 miało przebieg rok temu 230(rozrząd był wymieniany przy 200kk) a dziś ma 210 i niby świeżo po wymianie rozrządu wiec trzeba uważać na tych handlarz ....
-
[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?
nie chyba tylko na 100 % ... przed liftowe mają zaokrąglone rogi a po liftowe już bardziej kanciaste . jeżeli chcesz kupić prawe lustro to tylko z anglika przed liftowego :>
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
panowie to może rozwiązać wsze problemy ... i przydać się również co do silników benzynowych .
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
upss pomyliło mi się z 2.5TDI
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
W tych czasach jest coś takiego jak interet na klockach hamulcowych bym raczej nie oszczędzał tu chodzi szczególnie o bezpieczeństwo na pewno znajdziesz aukcje na ebay czi innych stronach z możliwością przesyłki do Polski
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Bo jak padna musisz pewnie cały rozrząd ściągać ... Co do tego twojego autka to wymieniaj ... rozrząd powinien być wymieniany co 3-4 lub po określonym przebiegu tak mówi ASO...
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=55798&highlight=odma ciekawej lektury
Artur27
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta