Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lusterka sa takie same ? Chce wymienic lusterko pasazera małe na normalne (angielskie) i niewiem czy przed liftem czyms sie roznily lusterka do tych po lifcie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie bedziesz musiał przełożyć całe bebechy na stelaż ze swojego obecnego lusterka, wiec musisz kupić poliftowe angielskie, gdybyś kupił przedliftowe to nie zamontujesz go na tym stelażu z polifta, rózni sie dosć sporo długoscią bolca wewnątrz oraz dolnym czarnym elementem obudowy lusterka, ogólnie roztaw śrub mocujacych wewnatrz jest inny pomiedzy liftami wiec tylko polift wchodzi w gre :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega piszę, ze starego lusterka musisz przełożyć mocowanie, inaczej nie ustawisz pola widzenia :hi:

nie prawda, przerabiałem temat, fakt może nie wygląda to super bo szkło odstaje trochę ale nie trzeba przekładać bebechów żeby widzieć co się dzieje z tyłu po prawej stronie, trzeba dobrze ustawić szkło i po problemie

a jak kolega wojtas-audi ma polifta to lusterko też z polifta no chyba, że chcesz mieć dwa róźne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak musze szukac lusterka z polifta :wink4:

dokładnie, a o przekładaniu bebchów zadecydujesz sam jak założysz lusterko i zobaczysz co zobaczysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznice widać gołym okiem :naughty:

89623813.th.jpg

Prawe standardowe krótsze lusterko

Przedlift

20090527226.th.jpg

Polift

20090527228.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - potrzebuję kupić obudowę lusterka zewnętrznego lewego i mam dylemat czy obecnie mam lusterko z przedlifta czy z polifta . Niektórzy sprzedawcy z allegro piszą , że obudowa pasuje do roczników 1995-2001, a niektórzy , że pasuje do roczników 1999-2001. Czy różni się czymś obudowa lewego lusterka z przedlifta w stosunku do poliftowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko nie jest lakierowane, Audi polift rocznik 2000. Czy to lusterko jest z polifta ? Czy np. ta http://allegro.pl/nowa-obudowa-lusterka-lewa-audi-a4-b5-99-01-i2254393481.html obudowa będzie do niego pasować ?

4662354ef95fe7b8m.jpg

07954a51e375bc6em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z 1998 rokiem, czy ten stelaz nie podchodzi juz pod ten krotszy bolec przy trojkacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie różnice w kształcie luster akurat dotyczy A8 ale można powiedzieć że góra polift dół przedlift

mirror2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje male lusterko ma ten krótki bolec 98r, i jakie lusterko kupic by to przelozyc.Wstawiam fotke.

20131216_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem angielskie duże poliftowe prawe i sam mam polifta.

Rozebrałem je ile się dało i nasuwa mi się jeden wniosek.

Skoro stelaż - ten główny - ma zostać od małego to nie ma konieczności odkręcania go od auta.

Czy dobrze rozumuję.

Podpowiedzcie proszę, Ci którzy robili przeszczep.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...