Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie blachy US to wymiary idealnie pasujące do traktora :facepalm:

co Ty nawet w moim C330 mam mniejszą blaszkę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja taka mala zgrabna wrecz idealna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja taka mala zgrabna wrecz idealna :grin:

też mam taką dorobioną:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret auto :good:

jaką mocą dysponujesz? bo widzę że nowe graty są pod maską? :thumbup1: pompowtryski standardowe, czy zmieniłeś na te z końcówką AL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret auto :good:

jaką mocą dysponujesz? bo widzę że nowe graty są pod maską? :thumbup1: pompowtryski standardowe, czy zmieniłeś na te z końcówką AL ??

program byl pisany przez firme "Tune-UP" byly sciagane logi dynamiczne z drogi i program byl wyslany do mnie,mocy jeszcze nie mierzylem bo jakos nie mam czasu ale jest BRD I FMIC na ori wtryskach bo byly w dobrym stanie ale na brak mocy nie nazekam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś osiągi? :decayed: V-max, przyspieszenie 0-100 Vag-iem? :) FMIC udało Ci się wsadzić bez przycinania belki zderzaka? :whistling:

Przed tunningiem mechanicznym sprawdzałeś v-max przy fabrycznych 131 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś osiągi? :decayed: V-max, przyspieszenie 0-100 Vag-iem? :) FMIC udało Ci się wsadzić bez przycinania belki zderzaka? :whistling:

Przed tunningiem mechanicznym sprawdzałeś v-max przy fabrycznych 131 KM?

zaraz po zakupie rozpedzilem sie do 230km/h byl jeszcze zapas pod butem ale droga nie pozwalala na wiecej :polew: po programie spokojnie jedzie do 240km/h ostatnio jak wracalem ze zlotu przykleil sie do mnie kolega a6c6 i od 200km/h zostal troche w tyle :naughty: zkolei bmw5 2.5po remapie na 220KM nie odchodzil mi az tak bardzo :wink:powiem tak dla mnie teraz osiagi sa spoko najwazniejsze ze mage bezpiecznie wyprzedzac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Twoje Audi ładnie "lata" :thumbup1:

przy 240km/h ile było obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Twoje Audi ładnie "lata" :thumbup1:

przy 240km/h ile było obrotów?

mam awx-a a co do tych obrotow to zabij mnieale nie powiem ci bo nie pamietam a nie chce sciemniac :polew:

ale osiagi w porownaniu do serii sa nieporownywalnie "bezcenne" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo fajne tylko jedna srpawa wydech :facepalm:. Bierz od Ciasnego ten co mu zalatwilem. Mam taki juz zalozony ale jak narazie same problemy auto tkwi u lakiernika masakra teraz czekam na dobry zderzak do avanta jak chcesz to mam do sedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo fajne tylko jedna srpawa wydech :facepalm:. Bierz od Ciasnego ten co mu zalatwilem. Mam taki juz zalozony ale jak narazie same problemy auto tkwi u lakiernika masakra teraz czekam na dobry zderzak do avanta jak chcesz to mam do sedana :)

juz z nim gadalem na temat tego wydechu i powiedzial ze trzyma do nowego auta i mi nie sprzeda :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda ta twoja czarnula, jedynie co to ten tył toszkę za bardzo schowany :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam to ciezko dogodzic :kwasny::grin:jednemu wydech sie nie podoba drugiemu za duza gleba :wallbash: a jest napisane ze jak bede wymienial opony na 215 to przyjda dystanse i auto pojdzie ciut do gory,chociaz sie zastanawiam czy nie wrzucic teraz dystansow z 10mm(et by bylo 35)ale bym musial podniesc w hooj do gory bo teraz palcow nie wsadze ani z przodu ani z tylu i mam dylemat miedzy glaba a wypchaniem tych 235 na zewnatrz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten clean look, ja woże blaszkę za szyba jeszcze sie nie czepiali:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

uwielbiam ten clean look, ja woże blaszkę za szyba jeszcze sie nie czepiali:decayed:

Tu strasznie sie czepiaja juz dwa razy mnie zatrzymali bez blachy wiec nie bede ryzykowal mandatu a mysle ze na boku tez fajnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

uwielbiam ten clean look, ja woże blaszkę za szyba jeszcze sie nie czepiali:decayed:

Tu strasznie sie czepiaja juz dwa razy mnie zatrzymali bez blachy wiec nie bede ryzykowal mandatu a mysle ze na boku tez fajnie wyglada

dobrze jest, zobaczymy jak sie do mnie przyczepią to też trzeba bedzie cos mysleć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...