Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spróbuje gdzies z tym podjechac.....zobaczę....

Opublikowano

Dziwne że nikt nie wspominał o plastikowym trójniku(króćcu) z tyłu silnika.

Opublikowano

a gdzież to się mieści???? co to w ogóle jest???

Opublikowano

a ja bym obstawial raczej na pompe wody :gwizdanie: bo z tego co mowisz dzieje sie tak samo jak u mnie najpierw ubywa troche a poniej jak pocieklo to jak kozie z d*py :wink4: musisz zwrocic uwage czy ci sie poci pompa

Opublikowano

oki ale ta pompa wody to gdzie? i jeśli chodzi o naprawę to ile Cię to kolego kosztowało??? jak tą pieprzona pompę oblookać??? :shocked:

Opublikowano

oki ale ta pompa wody to gdzie? i jeśli chodzi o naprawę to ile Cię to kolego kosztowało??? jak tą pieprzona pompę oblookać??? :shocked:

Jest już tym wątku napisane gdzie jest :wallbash:

... kolego gdzie ta pompa - jak powiesz gdzie patrzeć to się przyjrzę...;)

Pod osłoną rozrządu powinno by ją widać

Opublikowano

wiesz co on jest pod taka czarna pokrywa obok rozrzadu jaki koszt naprawy nie mam pojecia poniewaz sam takie rzeczy starm sie naprawiac a pompa jak juz zaczyna ciec to jest raczej nie do odratowania :wallbash: musisz popatrezc na allegro jaki jest jej koszt ja zaplacilem ok 115 zl :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cholera znowu ubyło;/ nic postanowiłem w poniedziałek zrobić test na obecność CO2 układzie chladzącym, jeśłi wynik będzie pozytywny to mam KO :wallbash:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 11:56_________________________________________________test zrobiony ale o tym już pisałem, CO2 nie ma w płynie...

teraz mnie koleś straszył znajomy że może być mikro pęknięcie na głowicy lub bloku... czy to jest możłiwe? pewnbei napiszecie że tak... 104tyś przebieg, pewnie muszę sprawdzić wyciek na przewodach i pompie wody, żeby cokolwiek mówić o dalszym losie mojej niuni... ;( oby to była jakaś blachostka ... a nie remont silnika :(:disgust:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 11:24_________________________________________________

Polecam test cisnieniowy, pewnie znajdziesz jakis warsztat w poblizu, ktory go poprawnie przeprowadzi, i odkryje wszystkie nieszczelnosci ukladu chlodzenia, bo na to bym stawial.

W calym ukladzie jest ladnych pare uszczelek - O-ringow, minimalna nieszczelnosc powoduje, ze nie odkryjesz wycieku tak latwo (dopiero gdy przyjdzie temperatura, i cisnienie plyn zostaje wyciskany, czesto spada na blok silnika i odrazu wyparowuje). Przejedz palcem i sprawd, czy jest pokryty/przypruszony tak bialawa, drobna maczka.

Polecam obserwacje termostatu (laczenie obudowy, oraz czujnika, wlotu rurki zelaznej).

:hi:

Silnik nie ma żadenego nalotu - zero, nic - mam na myśli góną część silnika, na nakał nie wjeżdżałem - nie mam gdzie? czy jakby to gdzie się lało to by było widać na całym silniku mimo że wyciek byłby na spodzie???[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 11:30_________________________________________________

Dynagel niby jest mieszalny z G12 (glikol etylenowy), ale powinno się lać taki jaki zaleca producent czyli G12

myślisz że to może być problemem?? teraz wlałem uszczelniacz (płyn z drobinkami żelastwa) do chłodnic, znowu trochę pojeżdżę i zobaczę co i jak.... och ale mam stresa z tym "mikro pęknięciem bloku lub głowicy" - kolega mnie tak nastraszył....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.