Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Dziwny problem z ksenonem po wymianie.


bartezzx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, mam problem otóż z 3 dni temu wymieniłem żarniki ksenonowe, i po zmianie w garażu zapaliłem światła i wszystko było OK, świeciły się oba ksenony, ale wczoraj wyjechałem na miasto i po 5 minutach wywaliło mi na FISie że lewy ksenon się nie pali (szlag mnie strzelił w tamtym momencie momencie). Ale po paru sekundach znikł komunikat tak na 3 sek i znowu się włączył i tak co 30 sek ciągle to samo było, teraz to już ciagle jest komunikat że właśnie lewy ksenon się nie świeci, więc wyjąłem dzisiaj lampe, wyjąłem ten ksenon co nie świecił i wsadziłem drugi taki co mam na zapas który działał przed wymianą ale niestety to samo (więc chyba to nie wina samego żarnika), niechce swiecić lewa strona (od kierowcy). Poszukałem czy ktoś miał coś podobnego ale nie znalazłem, parę tematów było tylko podobnych to pisali że to może przetwornica padła w tym ksenonie, patrzyłem jak one stoją na allegro ale cena to ok. 250 zł (moje ksenony to D1S), może ktoś miał podobny problem i wie o co chodzi?

Ok, teraz już tyle się naczytałem że myśle że to w 99% przetwornica padla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie szukałem auta z ksenonami. Odkąd zaczęły się problemy, żałuję, że nie mam normalnych żarówek :wallbash: u Ciebie prawdopodobnie przetwornica poszła. Ja dzisiaj wymieniłem żarniki. Jak dalej prawy będzie świrował to mnie szlag trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kupiłeś żarniki?

Jeżeli Made in China to one podobno lubią spalić przetwornicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kupiłeś żarniki?

Jeżeli Made in China to one podobno lubią spalić przetwornicę.

czy do oryginalnego bixenona w B6, wymiana żarników na PHILIPS czy OSRAM jest bezpieczna dla przetwornic?

w sumie OSRAM właśnie był zakładany fabrycznie, obie firmy są renomowane, ale jednak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

ale wymieniałeś przez uszkodzenie spowodowane założeniem jakiś lipnych żarników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

ale wymieniałeś przez uszkodzenie spowodowane założeniem jakiś lipnych żarników?

Co ty z tymi lipnymi żarnikami? Mamy wszyscy do ASO lecieć po oryginały za 7 setek jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały z osrama można kupić na allegro do 150zł / szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...