Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dziwny problem z ksenonem po wymianie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy, mam problem otóż z 3 dni temu wymieniłem żarniki ksenonowe, i po zmianie w garażu zapaliłem światła i wszystko było OK, świeciły się oba ksenony, ale wczoraj wyjechałem na miasto i po 5 minutach wywaliło mi na FISie że lewy ksenon się nie pali (szlag mnie strzelił w tamtym momencie momencie). Ale po paru sekundach znikł komunikat tak na 3 sek i znowu się włączył i tak co 30 sek ciągle to samo było, teraz to już ciagle jest komunikat że właśnie lewy ksenon się nie świeci, więc wyjąłem dzisiaj lampe, wyjąłem ten ksenon co nie świecił i wsadziłem drugi taki co mam na zapas który działał przed wymianą ale niestety to samo (więc chyba to nie wina samego żarnika), niechce swiecić lewa strona (od kierowcy). Poszukałem czy ktoś miał coś podobnego ale nie znalazłem, parę tematów było tylko podobnych to pisali że to może przetwornica padła w tym ksenonie, patrzyłem jak one stoją na allegro ale cena to ok. 250 zł (moje ksenony to D1S), może ktoś miał podobny problem i wie o co chodzi?

Ok, teraz już tyle się naczytałem że myśle że to w 99% przetwornica padla :/

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja specjalnie szukałem auta z ksenonami. Odkąd zaczęły się problemy, żałuję, że nie mam normalnych żarówek :wallbash: u Ciebie prawdopodobnie przetwornica poszła. Ja dzisiaj wymieniłem żarniki. Jak dalej prawy będzie świrował to mnie szlag trafi

Opublikowano

A jakie kupiłeś żarniki?

Jeżeli Made in China to one podobno lubią spalić przetwornicę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jakie kupiłeś żarniki?

Jeżeli Made in China to one podobno lubią spalić przetwornicę.

czy do oryginalnego bixenona w B6, wymiana żarników na PHILIPS czy OSRAM jest bezpieczna dla przetwornic?

w sumie OSRAM właśnie był zakładany fabrycznie, obie firmy są renomowane, ale jednak...?

Opublikowano

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

Opublikowano

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

ale wymieniałeś przez uszkodzenie spowodowane założeniem jakiś lipnych żarników?

Opublikowano

ja u siebie wymieniłem cały komplecik tj żarniki + przetwornice = masakra

ale wymieniałeś przez uszkodzenie spowodowane założeniem jakiś lipnych żarników?

Co ty z tymi lipnymi żarnikami? Mamy wszyscy do ASO lecieć po oryginały za 7 setek jeden?

Opublikowano

Oryginały z osrama można kupić na allegro do 150zł / szt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.