Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Gdzie znajduje się miejsce podłączenia do nabijania klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. tak jak w temacie, byłem juz w dwóch warsztatach zajmujących sie serwisem klimatyzacji i w żadnym nie mogli znaleźć miejsca gdzie się podpiąć by uzupełnić klime. czy w tej audi jest jakieś "magiczne" miejsce czy tylko w moim aucie jest taki problem. proszę o pomoc. pozdrawiam

Opublikowano

na chłodnicy klimatyzacji (skraplacz) z prawej strony

Opublikowano
  • Autor

a gdzie to widać? bo oglądali z każdej strony i nie widzieli nic

Opublikowano
zawrnapenianiaklimy95.th.jpg
Opublikowano
  • Autor

a jakieś inne propozycje?? nie ma w tym miejscu ;/ normalnie czary jakieś

Opublikowano

jeśli nie ma w tym miejscu to tylko na przewodach może być :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kurde no przeszukali i nie znaleźli. patrzałem w etce niby mam taką chłodnice jak w 98r i tam jest zawor na śrubie obok filtyra kabinowego ale u mnie jast tam tylko nakretka. może ktoś coś przerabiał ale nawet po przeróbce musiał jakoś nabic te klime bo działala.

Opublikowano

może to jakaś samoróbka :mysli:

Opublikowano
  • Autor

możliwe ale jak ktoś nabił bo jakoś musiało być nabite po przeróbce. znalazłem podobny temat i tam ktos napisał że nie da rady tak nabić, ale chyba jak sie wymienia chlodnice to czynnik ucieknie i trza nabic od nowa?! chyba że się myle?!

Opublikowano

otworz maske przykucni przy lewej lampie i na przeciwko twojej facjaty pownien byc dzyndzol do nabicia klimy przy chlodnicy a jak tam nie masz to szukaj na kablach :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie ma tam, na kablach też nigdzie nie ma. musiał byc gdzies na chłodnicy, chłodnice wymienili i teraz nie ma, tylko jak po tym nabili bez zaworka?!

Opublikowano

zaworek musi być inaczej by nie nabili [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:17_________________________________________________chyba że to jakaś pseudo klima i wydaje ci się że chłodzi :)

Opublikowano

a moze jak ci wymienili chlodnice to ten zaworek gdzies jest schowany za nia :blink:

Opublikowano
  • Autor

hehe no raczej nie wydawało mi się:) nie ma możliwości bo ona prawie dolega do chłodnicy cieczy

Opublikowano

Zawory były w dwóch miejscach, albo przy chłodnicy, albo na przewodach przy wejsciu do kabiny po lewej str....no ale szpece od klimy by je raczej znaleźli bez problemu, może wrzuć fotki tej chłodnicy, bo to ciekawy przypadek :mysli:

Opublikowano

a może da się to założyć u ciebie i będziesz miał po kłopocie

RgDKi.jpg

Opublikowano

a ten czujnik jak zdejmą nie nabiją tamtędy :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

a ten czujnik jak zdejmą nie nabiją tamtędy :mysli: :mysli: :mysli:

raczej nie, zawór trzeba by wstawic :mysli:

Opublikowano

jak odkręcałem u siebie ten czujnik to zawór pod nim był, tylko trochę psyknęło i zamknęło obwód więc może jednak sie da nabić :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.