Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BFB] RNS-E z A 3 DO A4


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj we wrocławiu próbowałem kupić nawigacje rnse do mojego audi a4 b7 z 2006 roku model nawigacji 8E 192 Q LUB T nawuigacja pochodziła z AUdi A3 z 2005 roku data produkcji 12/2004 made in Japan co to oznacza-radio zadziałało po wpisaniu kodu ale navigacja nie gdy włozylismy płyte napisae było ze brak zgodnosci i cos tam z softem (po niemiecku) Jakiego musze szukac radia zeby zadziałało ?w serwisie audi powiedzieli mi zetrzeba kazde radio z innego auta zaprogramowac ok 300 zł to kosztuje łoł :no: a gdy sie okarze ze radio jest kradzione to wzywaja policje ,czy to prawda?ponadto radio ma zaokraglone narozniki i nie pasuje do A4[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:56_________________________________________________a tu zdjecie byłej mojej nawigacji co mi ja...

MxvqA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki wątek RNS-E od A do Z ale coś nie mogę znaleźć :decayed:

Są tam opisane różne wersje Navi: do A3, A4 i A6.

RNS-E z A3 ma zaokrąglone rogi właśnie, z A6 nie ma (lub ma) listwe chromowaną itp - takie są różnice, ale z tego co pamietam każda pasuje.

Oczywiście navi trzeba przekodować aby zadziałało, trzeba zastosować magiczną płytkę itd... a koszt tego zależy od tego kto Ci to zrobi. W Serwisie raczej bym się w to nie bawił, bo 99% navi sprzedawanych na allegro czy nawet w firmach zajmujących się montażem Navi to kradzione sztuki.

Problem polega na tym, że RNS-E można wyjąć z auta w jakieś 10 sekund jak ktoś ma wprawę i wszystko ładnie odłączy aby nic nie uszkodzić. Kupowałem ostatnio w legalnie działającej firmie mapy do RNS-E... w czasie testów czy działa (bo wiadomo co to za "ori" płytki) przyszło 2 "łysych" (każdy osobno) z Navi zawiniętymi w folie bąbelkowe... a minęło może z 15 minut.

Jak mają zwinąć to zwiną i nic się nie poradzi. Auto jakoś zabezpieczysz, ale RNS-E chyba nie da rady, w każdej chwili może jej nie być w naszych autach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde takiego magika we wrocławiu ?pomocy.. ...navi z A3 rozszerza sie przy końcu i nie wchodzi do konca blokuje sie pod koniec ponadto ma zaokraglone rogi a w A4 pod katem prostym i to zle wyglada:)dlatego wybieram odbior osobisty bo jestem w stanie wszystko sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...