Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Losowe działanie lampki drzwi prawych i podświetlenia nóg pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki problem, nie mogę zlokalizować usterki podświetlenia nóg pasażera i czerwonej lampki prawych drzwi przednich raz zapalają się a raz nie i zawsze razem.

Dodam, że krańcówka jest ok ponieważ jak otworzę drzwi to oświetlenie wewnątrz auta się zapala a niestety na nogi i w drzwiach już nie zawsze.

Gdzie Panowie zacząć szukać problemu ? domyślam się, że te dwie opcje na nogi i drzwi są zintegrowane skoro zawsze razem albo działają albo nie.

Opublikowano

jeżeli zapala się światło podsufitki po otwarciu drzwi to znaczy że włącznik działa natomiast jego podłączenie nie :naughty: trzeba zobaczyć kabelek brązowo-czerwony między włącznikiem w drzwiach pasażera a słupkiem A (przy nogach pasażera). Możliwe że w włączniku jest kabelek ktory nie łączy się w wtyczce - można spróbować kontakt-u w spray'u.

Opublikowano
  • Autor

jeżeli zapala się światło podsufitki po otwarciu drzwi to znaczy że włącznik działa natomiast jego podłączenie nie :naughty: trzeba zobaczyć kabelek brązowo-czerwony między włącznikiem w drzwiach pasażera a słupkiem A (przy nogach pasażera). Możliwe że w włączniku jest kabelek ktory nie łączy się w wtyczce - można spróbować kontakt-u w spray'u.

Ale napisz proszę gdzie szukać tej wtyczki, bo domyślam się, że to chyba pod gumą między drzwiami i słupkiem ale gumy nie mogę sciągnąć :confused4:

Opublikowano

wtyczka jest z jednej strony w przełączniku w drzwiach (rozbieranie tapicerki) a z drugiej strony w słupku A (za gumką od strony kabiny)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.