Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze sterowaniem szyb


zbychu12

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam 4 elektryczne szyby w audi... Mój problem polega na tym raz szyby chodz raz nie chodzą. odpale silnik nie chodza szyby po 5 minutach chodza ale na chwile.. A czasami jak otworze szybe to pózniej nie mogę zamknąć. I podświetlania nie ma na klawiszach szyby.. jak szybki nie działaja. A jak działają to podświetlanie przycisków szyby jest. I jeszcze zamykanie z pilota szyb wogóle nie działa....???? za każda pomoc bede wdzięczny.... :confused4: :confused4: :confused4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do pompki zamka centralnego w bagażniku to ona odpowiada za sterowanie szybami i może coś się w niej popierniczyło, czasem dostanie wody czasem tzw "zimne luty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam problem szyba od strony kierowcy mi sie nie odsuwa slychac jak przyciskam przełącznik slychac jak go ale nie odsuwa sie nadal od pasażera chodzi sprwdzalem prad dochodzi przelaczniki dobre i tez silniczki sparwdzalem ale jeden mechanik powiedzial ze jednak moze to byc silniczek tylko musi byc silniczek z tym nr i nie wiem co zrobic bo nr mam wytarty na tym silniczku pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mechanik mi mówił ze może być silniczek ale sprawdzalismy pare silniczkow innych i nic i mowil ze moze byc tak ze odpowiedni silniczek musi tam podejsc nie wiem nie znam sie a ten silniczek co teraz mam wogole sie nie kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz całkiem centralny zamek poszedł nic nie reaguje. bezpieczniki sprawdziłem... Pompkę jeszcze nie sprawdziłem a jak ją wyciszcić i czym??? :no: :no: :no::( :( :chytry: :chytry:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:26_________________________________________________A Pompki wogóle nie słychać....[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:55_________________________________________________Nie wiem co się stało. wszystko chodziło i nagle koniec??????????????[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:43_________________________________________________A teraz nagle centralny zamek chodzi sam sie naprawił.... chodzi doskonale tak jak powinien i nic nie dotykałem tylko szyby nie chodzą... Niech ktoś odp na pytanie dlaczego takie cos sie robi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...