Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klima kilka pytań


kaniewiak

Rekomendowane odpowiedzi

:) Dziś zapodałem czynnika u mechanika z filtrem bo coś nie tak klima chodziła. Okazało się że nie było połowy czynnika. Problem polega na tym, że zamiast zimnego powietrza leci ciepłe. Pan mechanik powiedział, że to jakiś silniczek padł i ze koszt jego to 500 - 600 złotych i duuuużo roboty bo trzeba cały przód wyjąć. Czy tak naprawdę jest, może tylko coś się przywisio?????? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączona na 18 C i na 22 C i ciepło ... :wallbash: a na LO jest OK. Oglądałem silniczki pod deską pasażera i wszystko śmiga. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________A może klima nie była dość dłuuugo używana i się coś zawiesiło???[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________Może pojeździć na LO i się coś odblokuje????

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie uspokoiłeś :notworthy: jutro mam dłuższą trasę to obadam sprawę. Tak jeszcze sobie myślę, że temperatura na zewnątrz jest jeszcze niska i to może dlatego ...[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:44_________________________________________________Dzięki za poświęcony czas. Jutro dam znać jakby było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temperatura na zewnątrz nie odbiega zbytnio od 18 C, to klima ustawiona inaczej niż LO - tryb wymuszonego chłodzenia. Chłodzić nie będzie.

Musisz poczekać na większe temperatury. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temperatura na zewnątrz nie odbiega zbytnio od 18 C, to klima ustawiona inaczej niż LO - tryb wymuszonego chłodzenia. Chłodzić nie będzie.

Musisz poczekać na większe temperatury. :)

no i masz kolego kaniewiak odpowiedz :evil: a Ty chciales zimne powietrze jak na dworzu jest zimno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam koledzy na info ... :notworthy: poczekam na wyższe temp. i się okarze czy "mechanik" miał rację ... Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :a4fan: :a4fan: :a4fan:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 14:16_________________________________________________Hej Kolego "wrclaguna" dziś przy około 20C był test kilmy i na 18C-19C jest wszystko OK. :JC_fan: działa, działa. Jeszcze zobaczę jak będzie naprawdę ciepełko, ale myślę, że jest :thumbup: Jeszcze raz dzięki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy kabinowy? po lewej stronie pod maską?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 16:26_________________________________________________już zmieniłem tylko na zwykły bo nie było innego w sklepie a musiałem od razu założyć nowy

Następnym razem możesz kupić z wkładem węgla aktywnego :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...