Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi navi plus rsn-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hallo czy ktos wlozyl navi plus rsn-e do A4 98.

Opublikowano

Ja włożylem navi plus do A4 1996 rok z manualną klimą. Co chciałbyś wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor

wlozyles navi plus,czy navi plus RSN-E 2005 DVD.trzeba prawdopodobnie wlozyc can-bus iiny tunel inna klime wyswietlacz od modelu B6.

Opublikowano

Włożyłem naviplus takie z dużym ekranem od a8 na przykład i nie wymaga ono canbusa

Opublikowano
  • Autor

navi plus ,nie ma problemu.ale to navi plus rsn-e 2005 ,digital ,dvd nic nie pasuje do audi a4 98.can bus jest do zamiany analog na digital.

Opublikowano
  • Autor

Hallo,wsadzenie navi plus,nie jest takie skomplikowane,ja chce wsadzic navi plus rsn-e 2005,dvd.tu sie zaczynanaja problemy,musi byc can-bus,do2000 nie maja a4 tego,jest to zmiennik analogu na digital,musi byc inny tunel od b6, 2 din tez,do klimatronika tez od b6.Jeszcze przelaczniki od b6,swiatla awaryjne,przeciwmgielne,itd.nie wiem czy to mam sens.jacek

Opublikowano

eee problemu nie ma,liczy sie tylko kasa,ale ogólnie to pomysl jest z d*py

Opublikowano
  • Autor

Masz racje chyba lepiej zalozyc jakis TOM TOM,i miec go do kazdego auta

Opublikowano

jak montuje navi to robie tak zeby było jak z fabryki,wtym przypadku bedzie ciezko a oprócz tego trzeba wsadzic emulator cana

Opublikowano
  • Autor

Czesc masz racje,jak robic to porzadnie,ale koszta sa za duze,przy sprzedarzy auta juz nie dostaniesz swoich pieniedzy,po za tym to pasuje tylko do audi.Mam jeszcze mala navi fis,chyba zaloze ta. pozdrawiam jacek

Opublikowano
ja również włożyłem nawi plus od a6 do mojej a4 z'98r. i tak to wygląda:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb1ce79c2bbe34bc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698dc5ceca3583fc.html

Założylem identycznie jak Ty tylko musze to jeszcze dopiescic... :razz:

Ile dales za modul TV??

Jak sie sprawuje??

Opublikowano
  • Autor

kochani,audi navi plus a audi navi plus RSN-E DVD 2005,to 2 rozne navigacje,wciaz nie mam odpowiedzi na temat RSN-E

Opublikowano

a jakie jest pytanie ?

Opublikowano

ctv widze ze cos tam rezasz w tych nawigacjach to sie podepne pod temat z pytaniem o tv .Wiec moze mi napiszesz jak wyglada zamontowanie tv do mojej navi czy trzeba antene montowac jakies kable klasc przez bryke , jakie dodatkowe elementy sie montuje i gdzie , moze masz jakies fotki z takiego zabiegu , dzieki :)

Opublikowano

trzeba zamontowac:tuner tv, anteny,wiazke,i przekodowac nawigacje

Opublikowano

A gdzie ta antena jest oryginalnie montowana ?Jak ona wygląda ? Mam anteny w szybach i na dachu

Opublikowano

ori są w szybach

Opublikowano

w A4 buda B5 od roku 98/99 założyż bez problemu RNS-E

ja założyłem takie, założyłem TV, bluetooth, kamery, DVD osobne i itp

foto

www.keepmyfile.com/image/4d07f5864286

musisz miec can a jak nie masz to trza dokupic dodatkowa skrzynke okolo 300 zl

imitujaca can sygnal

Opublikowano

Nooo SID ładnie przyrezane :) Gratki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.