Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Czyn różni się zawieszenie 1BE od 1BV ???


Gość Szubek-line

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szubek-line

pytanko jak w temacie... ja mam 1BV i jestem bardzo ciekawy jak jest różnica.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:22 _________________________________________________wiem że to i to sportowe jedno za dopłatą kosztuje 1300zł drugie 3000zł i nikt nie wie jak różnica :angry:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:48 _________________________________________________Już wszystko wiem :thumbup: oba zawieszenia to oczywiście sportowe dostępne w pakiecie S-line.

Zawieszenie z kodem 1BV dodatkowo różni się górnymi wahaczami. Są to dokładnie takie wahacze jak

w S4, RS4. Stąd ta dopłata do 1BV. Nr wahaczy są dokładnie takie same tylko różnią się ostatnią literką

w serii i w 1BE jest literka A w 1BV jest literka C. Wizualnie są takie same, czyli można sie domyślać, że są

mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że pasują te z 1BV do 1BE ?? Ciekawe czy poza ori inni producenci też robią te z 1BV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szubek-line

ustaliłem to pasują...ale do 1BV zostaje tylko ASO 340 zł sztuka za górne ( zwykłe czyt. standard z literką A 260zł szt.), nikt niestety nie robi podróbek z literką C, nawet oryginału nie można kupić poza siecią ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może to MYLE robi wersję z literką C co wszyscy mówią że to niby HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...