Jump to content
IGNORED

[B6 BDG] Czyn różni się zawieszenie 1BE od 1BV ???

Guest Szubek-line
 Share

Recommended Posts

Guest Szubek-line

pytanko jak w temacie... ja mam 1BV i jestem bardzo ciekawy jak jest różnica.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:22 _________________________________________________wiem że to i to sportowe jedno za dopłatą kosztuje 1300zł drugie 3000zł i nikt nie wie jak różnica :angry:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:48 _________________________________________________Już wszystko wiem :thumbup: oba zawieszenia to oczywiście sportowe dostępne w pakiecie S-line.

Zawieszenie z kodem 1BV dodatkowo różni się górnymi wahaczami. Są to dokładnie takie wahacze jak

w S4, RS4. Stąd ta dopłata do 1BV. Nr wahaczy są dokładnie takie same tylko różnią się ostatnią literką

w serii i w 1BE jest literka A w 1BV jest literka C. Wizualnie są takie same, czyli można sie domyślać, że są

mocniejsze.

rozumiem że pasują te z 1BV do 1BE ?? Ciekawe czy poza ori inni producenci też robią te z 1BV...

Guest Szubek-line

ustaliłem to pasują...ale do 1BV zostaje tylko ASO 340 zł sztuka za górne ( zwykłe czyt. standard z literką A 260zł szt.), nikt niestety nie robi podróbek z literką C, nawet oryginału nie można kupić poza siecią ASO.

to może to MYLE robi wersję z literką C co wszyscy mówią że to niby HD...