Jump to content
IGNORED

Amortyzatory sedan A4

szpecgos
 Share

Recommended Posts

Jakis czas temu wrzucilem na tyl te BILSTEINY, o ktorych wspomnial zdeniu i poki co jestem zadowolony. Bede musial jechac tylko i dolozyc taki bajer:

http://allegro.pl/item211950019_lozysko_amortyzatora_tylnego_audi_a4_95_99.html

nie wiem czy tej firmy, moze znajde cos bardziej sensownego- ale niestety mechanik nic mi o tym nie powiedzial, a one sie juz chyba u mnie skonczyly, takze kup te lozyska zanim wymienisz amorki, to zrobisz za jednym podejsciem. warto tez sprawdzic w jakim stanie sa tuleje na tylnej belce.

BILSTEIN vs KAYABA -> BILSTEIN jest o 40zł droższy na sztuce od KAYABA czy to wynika z tego, że BILSTEIN jest gazowy a KAYABA olejowo-gazowy? czy może poprostu cena firmy(z tego co czytałem na tym forum to KYB jest teoretycznie droższy). BILSTEIN też pasują do sedana (ja mam sedana) KYB pasują i do sedana i do avanta hmmm? wie ktoś czy jest jakaś różnica?

Rozumiem, że do amorków potrzebuje gumy, te łożyska o których wspomniał dawajrapa oraz ewentualnie tuleje czy jeszcze coś zakupić?

Czy ktoś używa tych amorków KYB - nie wiem czy warto dać to 80zł więcej za BILSTEIN bo o KYB na tym forum też opinie dobre hmmm?

No ale jak już wymieniać to na dobre.

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź.