Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] wtryski u Rogala czy na Przasnyskiej?


maciejak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio coś zaczęło telepać moją budą (A6 C5 BDH 180 KM) no i pojechałem na oględziny na Przasnyską (powiedzieli, że pompa ok, wtryski do wymiany, koło dwu-masowe ze sprzęgłem do wymiany - ca. 6000), a potem do Rogala. Jego mechanik, zdaje się, że Paweł, wstępnie chce zdiagnozować wszystkie możliwości i wysłać układ wtryskowy wraz z pompą do Lublina na stół. Samo sprawdzenie ca. 1800, no a potem to kto wie...wszystko zależy od oględzin-pompa, wtryski, a może wszystko razem.

Poradźcie, jakie mieliście doświadczenia, Wasze opinie, komu można zaufać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio coś zaczęło telepać moją budą (A6 C5 BDH 180 KM) no i pojechałem na oględziny na Przasnyską (powiedzieli, że pompa ok, wtryski do wymiany, koło dwu-masowe ze sprzęgłem do wymiany - ca. 6000), a potem do Rogala. Jego mechanik, zdaje się, że Paweł, wstępnie chce zdiagnozować wszystkie możliwości i wysłać układ wtryskowy wraz z pompą do Lublina na stół. Samo sprawdzenie ca. 1800, no a potem to kto wie...wszystko zależy od oględzin-pompa, wtryski, a może wszystko razem.

Poradźcie, jakie mieliście doświadczenia, Wasze opinie, komu można zaufać????

Powiem tak koledzy z forum polecili mi przasnyska,raz tam pojechałem i teraz jak mam problem jeżdżę tylko tam nie są za tani ale znają sie na tym co robią nawet przez telefon po objaśnieniu usterki w 90% potrafia powiedzieć co to jest i jaki będzie koszt usługi polecam ten warsztat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...