Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ALL] Problem z klimą - silniczek od nawiewów


pawel1104

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem że po zmianie temperatury na wyświetlaczu klimatronika nie zmienia się temp. powietrza od strony kierowcy. Cały czas dmucha z taką samą temperaturą. Na serwisie powiedzieli mi że wina leży w silniczku domykającym nawiewem czy coś takiego, oczywiście po stronie kierowcy. Od strony pasażera wszystko jest ok.

Bardzo proszę o rade co mam zrobić. Gdzie ten silniczek się znajduje? Czy można go wymienić bez demontażu deski rozdzielczej? Jaki jest orientacyjny koszt wymiany?

z góry dziękuję za pomoc

[mod]Uzupełnij w profilu jaki masz w końcu model, bo w prefix-ie wpisujesz co innego[/mod][br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________widzę że nikt nie jest zainteresowany aby pomóc.

jest wiele tematów na forum dotyczących silniczków ale w sumie zero konkretnych informacji.

dzięki koledzy![br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie gdzie znajdują sie te silniczki?

w szczególności interesuje mnie ten prawy silniczek sterowania temp. Czy widać go po zdjęciu osłony bezpieczników? Jeśli tak to kóry to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to sie ma w b7, ale ja w swoim b5 wyczyściłem silniczek i wszystko gra, wystarczyło przeczyścić komutator i szczotki spirytusem czy czymś w tym rodzaju to nie jest trudne, problem jest z wymontowaniem bynajmniej tak było u mnie, tylko tyle moge CI pomóc bo gdzie on jest to nie mam pojęcia ( u Ciebie). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...