Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Brak komunikacji ze sterownikami.


adiik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie kupiłem ładną A4 z 2005 roku, po podłączeniu VAG wyszło że po za komunikacją ze sterownikami silnika wszystkie inne sterowniki nie odpowiadają. W programie pokazuje się komunikat "Brak komunikacji". Macie jakieś pomysły co jest nie tak. Dodatkowo nie działa tempomat i przyciski z lewej strony kierownicy (zmiana stacji, MODE).

Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie kupiłem ładną A4 z 2005 roku, po podłączeniu VAG wyszło że po za komunikacją ze sterownikami silnika wszystkie inne sterowniki nie odpowiadają. W programie pokazuje się komunikat "Brak komunikacji". Macie jakieś pomysły co jest nie tak. Dodatkowo nie działa tempomat i przyciski z lewej strony kierownicy (zmiana stacji, MODE).

Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.

jak vag uzywasz?? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Audi A4 BLB z 2005 roku mam silnik na CAN (razem z ABS i AIRBAG) a reszta na liniach K i K2. Może ktoś odciął w złączu diagnostycznym linie K i K2 a CAN zostawił (jakieś zabezpieczenie antykradzieżowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie pierw musiałyś zerknąć VAGiem do modułów komfortu

Tutaj masz np linka do kodowania kluczyka http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/vw-remote-matching.html

Być może specjalnie został odłaczony orginalny kluczyk w celu zabezpieczenia (pewnie auto otwierasz dodatkowymi pilotami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje tak jak piszesz! Ciekawe czy sterowniki komfortu odpowiedzą. Dzieje się coś bardzo dziwnego, dzisiaj bez żadnej mojej ingerencji ani bez podłączenia VAG sama sie uruchomiła funkcja coming home.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...