Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Wskaznik temperatury i paliwa


SkierA87

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie jeżeli zamieściłem ten temat gdzie nie trzeba to z góry proszę o wybaczenie :rolleyes:.a więc tak jak w temacie nie działają mi oba wskaźniki..zaczynając od paliwa wygląda to tak że mimo iż mam pełny bak pokazuje mi zero paliwa i świeci się kontrolka rezerwy..nieraz ma taki przejaw że wskazówka podskoczy do góry ale tak na 1/4 baku, nieraz pół zależy jak mu padnie, mimo że jest pełny ale i tak po chwili opada znowu pokazując rezerwę..co do temperatury to jest podobnie silnik nagrzany, z nawiewów grzeje jak cholera a wskazówka leży na dole nieraz również potrafi się podnieść ale to po długiej jeździe(ok godziny) ale po zgaszeniu i zapaleniu silnika znowu opada na dól..nie wiem za co się zabrać co sprawdzić i dlatego proszę was o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na pewno nie masz silnika [AVV] :cool1:

Po drugie możliwe że czujnik poziomu paliwa szwankuje

Po trzecie może termostat "padł"

Po czwarte sprawdź VAGiem czujnik G2/G62

Po piąte może dzieje się coś z licznikiem, wskaźnikami, wtyczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdz vag-iem albo podepni inny licznik jak masz taka mozliwosc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy mam AVV :rolleyes: byly 3 silniki 1.8 przy rejestracji a ja nie wiedzialem ktorego mam jak dowiem sie jaki to zmienie to.. ok potestuje wasz metody i dam znac ale dzisiaj co do paliwa to zaczal jeszcze innaczej dzialac raz pokazywal pelny bak za chwile spadlo i bylo rezerwa potem znowu full i tak w kolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Test elementów wykonawczych" w [17 - INSTRUMENTS] :wink4:

Zrób to co pisze powyżej

no nie wiem czy mam AVV :rolleyes:

Na pewno nie masz silnika [AVV] - ten silnik był stosowany w :audi::a4fan: 06.2000r.-09.2001r. :naughty:

Podaj nr. VIN na PW to Ci powiem jaki masz :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 02:15_________________________________________________Według VINu który mi podesłałeś na PW masz 1.8 [ADR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...