Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AFN-SZTANGA TURBINY


andrzej710127

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM mam pytanie dlaczego moja sztanga od gruszki nie opada do końca tylko do połowy potem lekko trzeba jej pomóc śrubokrętem ,po zgaszeniu silnika lub zdjęciu węzyka. I co może być efektem tego w pracy --był stasznym mólem wczesniej ale wymieniłem przepływkę jest o niebo lepiej ale opadanie tej sztangi ma dużo do zyczenia moim zdaniem -ruszałem tą sztangą żeby rozruszać ale nadal nie opada do końca, a może ktoś wie jak ją odczepić od całej turbiny i wtedy poruszać kierownicAMI jak wyją tą zawleczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tym profilem gdzie to uzupełnić i co?bo wcześniej chyba było OK[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 11:43 _________________________________________________sztangę psikałem WD ale kierownice żeby popsikac czymś to chyba trzeba rozebrać co ? I zastanawiam się czy da się odłączyć tą sztangę bez wyciągania turbiny żeby zobaczyć co podtrzymuje to przed całkowitym opadaniem.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 11:48 _________________________________________________A czy może być wszystko ok. jeśli ta sztanga nie opada do końca bez ingerencji narzędzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...