Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto był w Baska Voda na Chorwacji lub obrzeża


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś był w Baśce jak w temacie lub miejscowości ościenne (oprócz Omis,Makarska)

Potrzebuje dane odnośnie plaży, knajpek itd a najlepiej jakieś fotki jak to wygląda.

Wertowałem forum www.cro.pl ale tam taki młyn i info tak duzo które sie wykluczają wzajemnie.

Najbardziej mnie interesują czy plaza żwirowa czy duże kamienie bo mam 3 letnie dziecko no i co by można wieczorem gdzieś piwko wypić a nie było tam tylko jednej knajpki :tongue4:

Fotki mile widziane-jak macie cos jak w/w temacie to podam maila.

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego! W tamtym roku byłem z rodzinka i znajomymi właśnie w okolicy Omis'ia - jakieś 5 km od tego miasteczka - ale za cholerę teraz nie mogę sobie przypomnieć co to była za miejscowość. Samo miasteczko OMIS jest ładne ale dość tłoczno tam jest i drożej niż w okolicznych mniejszych miasteczkach - bardziej kameralnych. :cool1: Do OMISia wybieraliśmy się na wycieczki, jakiś rejs na wyspę BOL, itp... Plaże w całej okolicy wąskie, oczywiście kamieniste... Karimatka może się przydać, buty do morza nie tylko dla dzieciaka. Knajpki są, jak to bywa w takich miejscowościach co chwilkę. :good: Nie ma małolatów, ktorzy szukają zaczepek, raczej spokojnie i bezpiecznie itp. :good: Gdzieś był temacik poświęcony wakacjom w CH... Jak znajdę to wrzucę linka. Tam była opisana (m.in. przeze mnie) trasa, ceny winietek, co imijać... :hi:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________O! I znalazłem! http://www.a4-klub.pl/smf/chorwacja_wszystko_o_wakacjach-t84524.75.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie w opisanym Omisiu byłem wiec wiem jak tam jest. Wszystko mi pasowało (plaża, knajpki) oprocz ruchu samochodowego bo przebiega tam trasa przelotowa.

Teraz chce uderzyć na cos podobnego i dlatego pytam o konkretne miejscowości co by nie jechać w to samo miejsce.

Byłem na wycieczce na wyspie Brać i tez ok ale mega kamienie na plaży-to nie dla malego dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego! W tamtym roku byłem z rodzinka i znajomymi właśnie w okolicy Omis'ia - jakieś 5 km od tego miasteczka - ale za cholerę teraz nie mogę sobie przypomnieć co to była za miejscowość.

Nemira? :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak orientacyjnie jaki koszt takiego tygodniowego relaksu

t.j.2 osoby dorosłe+dziecko.

przejazd+zakwaterowanie+winieta

oczywiście ile kto wyda na miejscu na różne przyjemności to jego indywidualna sprawa :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak orientacyjnie jaki koszt takiego tygodniowego relaksu

t.j.2 osoby dorosłe+dziecko.

przejazd+zakwaterowanie+winieta

oczywiście ile kto wyda na miejscu na różne przyjemności to jego indywidualna sprawa :hi:.

mysle ze 2 trzeba liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak orientacyjnie jaki koszt takiego tygodniowego relaksu

t.j.2 osoby dorosłe+dziecko.

przejazd+zakwaterowanie+winieta

oczywiście ile kto wyda na miejscu na różne przyjemności to jego indywidualna sprawa :hi:.

mysle ze 2 trzeba liczyc

Ja na 10 dni pobytu 2 dorosle +2 latka z przejazdem winietami,paliwo,troche ponad 3 tys

12,5 eur kwatera za os ( dzieciaka nie liczyli) do tego obiady nie w knajpkach tylko wlasne a wieczorami balowanie po barach i ichniejsze jedzenie,wesole miasteczka dla malej codziennie po troszeczku i takie tam inne przyjemnosci jak wycieczka statkiem na wyspe.

Wszystko uzaleznone o szalenstwa.No i od portwela :gwizdanie:

A na tydzien to mi sie wydaje nie oplaca sie jechac taki kawał 1250km mi wyszlo.Minimum 10 dni lub pelne 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tydzien to mi sie wydaje nie oplaca sie jechac taki kawał 1250km mi wyszlo.Minimum 10 dni lub pelne 2 tyg.

Masz rację

chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład.

przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys.

jedyny plus,że dużo bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tydzien to mi sie wydaje nie oplaca sie jechac taki kawał 1250km mi wyszlo.Minimum 10 dni lub pelne 2 tyg.

Masz rację

chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład.

przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys.

jedyny plus,że dużo bliżej.

Może i bliżej ale na Chorwacje sie jedzie jak po sznurku. Ja jechalem 1250 km 15 h ( z postojami) a na nasze morze czasami sie jedzie 10h a jest jak dla mnie 600km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tydzien to mi sie wydaje nie oplaca sie jechac taki kawał 1250km mi wyszlo.Minimum 10 dni lub pelne 2 tyg.

Masz rację

chciałem tylko 1 tydz. dać za przykład.

przez 10 dni nad Bałtykiem wyszło mi prawie 2 tys.

jedyny plus,że dużo bliżej.

Może i bliżej ale na Chorwacje sie jedzie jak po sznurku. Ja jechalem 1250 km 15 h ( z postojami) a na nasze morze czasami sie jedzie 10h a jest jak dla mnie 600km.

Racja-dzięki

dobra spadam i nie robię Ci śmietnika bo wątek ma inne zapytanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...