Jump to content
IGNORED

[B5 AVG] Brak mocy!!!

kezsotrab
 Share

Recommended Posts

Witam. Panowie mam poważny problem. Auto jest totalnie zamulone!!! Wcześniej 150km/h na czwóreczce to była pesteczka teraz do 120 na 5 biegu ledwo dociąga. Wymieniłem filtry, byłem dzisiaj drugi raz na kompie i znowu był błąd w dolocie zasysania turbiny. Czy to może wina zaworu turbiny? Czy może coś innego?

1.9TDi 110KM

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdr.

Jeśli dodatkowo zaczą ci mocniej kopcić, to na bank masz nieszczelny dolot. Sprawdz wszystkie gumowe przewody od interkulera do turbiny.

moze to byc N75,nieszczelnosc w dolocie,zapieczone kierowniczki w turbinie,przepływka... postaraj sie zrobić logi dynamiczne 003,008,010,011 a zapewne uzyskasz odp

Witam. Panowie mam poważny problem. Auto jest totalnie zamulone!!! Wcześniej 150km/h na czwóreczce to była pesteczka teraz do 120 na 5 biegu ledwo dociąga. Wymieniłem filtry, byłem dzisiaj drugi raz na kompie i znowu był błąd w dolocie zasysania turbiny. Czy to może wina zaworu turbiny? Czy może coś innego?

1.9TDi 110KM

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdr.

podpiecie kompa na postoju sprawdza sie tylko gdy masz inspekcje olejowa do skasowania ... :naughty:

w przypadku braku moczu diagnoza podczas jazdy logi jest niezbednym minimum aby wiedziec co zlego sie dzieje w furmance ......

bład 00575 (ten o którym mowisz) moze byc spowodowany wieloma rzeczami ... zostały one juz tutaj opisane jak i w setce innych postow ...