Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Wentylator chłodnicy


JasioB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie...szukam po forum ale jakos nie moge znalezc...Pewnie pacan jestem...ale moze mnie jakos nakierujecie chociaz...A sprawa wyglada tak: od pewnego czasu slysze ze wentylator chodzi razem z obrotami silnika.Nawet na zimno po pierwszym odpaleniu.Efekt taki jakbym mial samolot pod maska..Przy zgaszonym silniku wentylatora nie idzie ruszyc, jak wlaczony nie idzie zatrzymac-tak jakby byl sprzegniety na stale z walem... Co jest nie tak? to slynne wisco?[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 16:44_________________________________________________nikomu sie nic takiego z wentylatorem nie zdarzylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest odpowiedz...dzieki....

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 18:43_________________________________________________Kurde i nie zdazylem...Rozpadlo sie smiglo...na szczescie nie uszkodzilo chlodnicy tylko troche pogielo blaszki...Czy jest jakis sposob na wymiane tego wisko z wentylatorem bez rozbierania calego przodu? Nie moge znalezc nic na ten temat na forum...Aha i jeszcze jedno czy to lozysko na ktorym lata wisko tez trzeba wymieniac?[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 23:14_________________________________________________Ktos mnie moze troche pokierowac jak szukac? Wpisuje "wisco" ,"wetylator chlodnicy" i nic nie moge znalezc na temat jak to wymienic...prosze o jakies wskazowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...