Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wolanowska Radom Radek Sirak


Zmija

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis problem z autkiem nikt nie wie co mu dolega kieruj sie do tego kolegi. Naprawde zna sie na rzeczy koles zawsze idzie sie dogadac w kazdej kwesti itp do tego trzeba przyznac ze ma ceny przystepna POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm opinię faktycznie zakład ma dobrą, masa samochodów i głosy, że nie odda samochodu dopóki nie zrobi, nie śpi po nocach ale robi aż dojdzie...niby tak. Ceny nie do końca takie przystępne ale fakt za jakość się płaci. Tyle w teorii...mi jakiś debil właśnie u Radka Siraka nie zamknął szyby/drzwi w samochodzie ktory u nich zostawiłem na diagnozę (skaczące obroty). Tak się składa, że był to okres bardzo deszczowy - 3 dni bezustannego deszczu.Efekte? 30 cm wody z przodu pod mogami kierowcy i za jego fotelem.Jaka była odpowiedź na moją kurwicę? "Samochód musi gdzieś przeciekać..była zamknięty na 100%".Takiego ch... jest szczelny jak uda zakonnicy i NIGDY ani przed ani po tym incydencie w najgorsze oberwanie chmury ani kropla nie przedostała się do środka.jak kretyn chodziłem po wysuszeniu auta w czasie deszczu siedzieć i patrzeć czy aby faktycznie którędyś się nie sączy woda...nic. Jakby tego było mało wydałem 150zł - ponoć winny miał być silniczek krokowy. ZERO poprawy. Także przyznaje, że warszat opinię ma dobrą i sam w pewnym sensie mogę się do niej przychylić bo bratu amerykańskie auto którego nikt nie chciał bądź nie umiał naprawić on za niemałe pieniądze ale rozgryzł i zrobił jednak ostrożność i tak radzę zachować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z PD wiec udałem sie do niego podpioł kompa zobaczył logi i uznał ze siedzi 2 masa bo nie mozliwe zyby pompki wszystkie były popsute. Spytałem sie go czy mógł mi to zrobic uznal ze tak nawet powiedział ze ma kolo 2 masowe w zapasie. Uznałem jednak ze pojade do znajomego mechanika. Po wymianie 2 masy wraz ze sprzęgłem wcześniejsze bylo juz na wykonczeniu ale mechanik mój powiedział ze jeszcze z 20 000km by sie zrobilo ale jak juz rozebrana to tymienilem. Problem z pompkami nie ustal cały czas sie na 4 PD leje jest wysza dawka. Wiec z tym Szirakiem to ostroznie nie mowie ze sie nie zna ale trzeba uważac proawie jak na każdego mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...