Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Toyo Proxes1


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jezdził ktoś może na takich oponach?

Co prawda juz kupilem nowy kpl bo cena wydawala mi sie mega OK.

Za 235/35/19 nowki dalem 1400zl rok opon 2008.

Jak myślicie?

1025870281

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj i daj znać jak się sprawują.. :kox: nic innego już Ci nie zostało.. ja ciągle na T1R 225/40R18 jeżdzę i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 miesięcy jeżdżę na proxes T1R, i szczerze to lepszych opon jeszcze nie miałem od tych, same pozytywy na suchym i mokrym

od początku użytkowania tylko dwa razy esp interweniował, ale było ostro na serpentynach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene nie zastanawialem sie za bardzo.

Cena jak za opony vanli czy jak tam te badziewie sie nazywa.

Mam nadzieje, ze bedzie OK.

A jak sie to ma do opinii, ze Toyo szybka sie scieraja...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem , są rewelacyjne na suchym , na mokrym troszeczkę gorzej ale to najlepsze opony na jakich śmigałem :good:

No to mnie pocieszyles.

Zobaczymy czy rzeczywiscie nowe :) bo cena wydaje mi sie, ze naprawde atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo, bardzo dobra firma, co niektórym źle kojarzy się nazwa :gwizdanie:

czwarty sezon śmigam na T1R i jestem bardzo zadowolony, jedyny minus, szybko znikają

No podobnie jak Yokohama.

Robie w sezonie letnim max 5 tys km wiec i tak poowinny starczyc na 3 sezonu wiec nie ma tragedii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które opony nie znikają szybko z przeznaczeniem do agresywnej jazdy?

Toyo to naprawde dobre opony, jeździłem na dawnooo temu na T1S była to kultowa opona, dla mnie w tamtych czasach wyjątkowa, póxniej T1R moim zdaniem bardzo dobra, chodź T1S miała coś czego T1R nie ma, pewnie skład mieszanki róznił się, co do zwykłych proxesów, znajomy jezdził ale był średnio zadowolony, ja ich dokładnie nie sprawdzałem, jako że pracuję dla jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, patrzać po ich budownie, wnioskuję bardzo dobre trzymanie na suchej nawierzchni, niepewne skrecanie na mokrej (szybka zmiana kierunku jazdy), ale na suchej bardziej bedzie na plus, nie wiem jaki skład ma mieszanka do T1R, musiałbym ją wymacać :P, tak samo ścianki boczne interesują mnie, jak będe niedługo w jakimś serwisie sprawdze je dokładnie organoleptrzycznie, zakładac opony pamietajcie ze nie kazda opona bedzie sie zachowywała w drugim innym aucie o innej masie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które opony nie znikają szybko z przeznaczeniem do agresywnej jazdy?

Toyo to naprawde dobre opony, jeździłem na dawnooo temu na T1S była to kultowa opona, dla mnie w tamtych czasach wyjątkowa, póxniej T1R moim zdaniem bardzo dobra, chodź T1S miała coś czego T1R nie ma, pewnie skład mieszanki róznił się, co do zwykłych proxesów, znajomy jezdził ale był średnio zadowolony, ja ich dokładnie nie sprawdzałem, jako że pracuję dla jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, patrzać po ich budownie, wnioskuję bardzo dobre trzymanie na suchej nawierzchni, niepewne skrecanie na mokrej (szybka zmiana kierunku jazdy), ale na suchej bardziej bedzie na plus, nie wiem jaki skład ma mieszanka do T1R, musiałbym ją wymacać :P, tak samo ścianki boczne interesują mnie, jak będe niedługo w jakimś serwisie sprawdze je dokładnie organoleptrzycznie, zakładac opony pamietajcie ze nie kazda opona bedzie sie zachowywała w drugim innym aucie o innej masie tak samo...

Opony beda sie toczyc w 1.9 TDi na 19 calach.

Wiec nie martwie sie raczej o agresywna jazde... :tongue4::decayed::wink4:

Dzieki za rzeczowa odpowiedz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...