Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Toyo Proxes1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jezdził ktoś może na takich oponach?

Co prawda juz kupilem nowy kpl bo cena wydawala mi sie mega OK.

Za 235/35/19 nowki dalem 1400zl rok opon 2008.

Jak myślicie?

1025870281

Opublikowano

Pojeździj i daj znać jak się sprawują.. :kox: nic innego już Ci nie zostało.. ja ciągle na T1R 225/40R18 jeżdzę i nie narzekam.

Opublikowano

od 4 miesięcy jeżdżę na proxes T1R, i szczerze to lepszych opon jeszcze nie miałem od tych, same pozytywy na suchym i mokrym

od początku użytkowania tylko dwa razy esp interweniował, ale było ostro na serpentynach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Za ta cene nie zastanawialem sie za bardzo.

Cena jak za opony vanli czy jak tam te badziewie sie nazywa.

Mam nadzieje, ze bedzie OK.

A jak sie to ma do opinii, ze Toyo szybka sie scieraja...?

Opublikowano

jeździłem , są rewelacyjne na suchym , na mokrym troszeczkę gorzej ale to najlepsze opony na jakich śmigałem :good:

Opublikowano
  • Autor

jeździłem , są rewelacyjne na suchym , na mokrym troszeczkę gorzej ale to najlepsze opony na jakich śmigałem :good:

No to mnie pocieszyles.

Zobaczymy czy rzeczywiscie nowe :) bo cena wydaje mi sie, ze naprawde atrakcyjna.

Opublikowano

Toyo, bardzo dobra firma, co niektórym źle kojarzy się nazwa :gwizdanie:

czwarty sezon śmigam na T1R i jestem bardzo zadowolony, jedyny minus, szybko znikają

Opublikowano
  • Autor

Toyo, bardzo dobra firma, co niektórym źle kojarzy się nazwa :gwizdanie:

czwarty sezon śmigam na T1R i jestem bardzo zadowolony, jedyny minus, szybko znikają

No podobnie jak Yokohama.

Robie w sezonie letnim max 5 tys km wiec i tak poowinny starczyc na 3 sezonu wiec nie ma tragedii...

Opublikowano

a które opony nie znikają szybko z przeznaczeniem do agresywnej jazdy?

Toyo to naprawde dobre opony, jeździłem na dawnooo temu na T1S była to kultowa opona, dla mnie w tamtych czasach wyjątkowa, póxniej T1R moim zdaniem bardzo dobra, chodź T1S miała coś czego T1R nie ma, pewnie skład mieszanki róznił się, co do zwykłych proxesów, znajomy jezdził ale był średnio zadowolony, ja ich dokładnie nie sprawdzałem, jako że pracuję dla jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, patrzać po ich budownie, wnioskuję bardzo dobre trzymanie na suchej nawierzchni, niepewne skrecanie na mokrej (szybka zmiana kierunku jazdy), ale na suchej bardziej bedzie na plus, nie wiem jaki skład ma mieszanka do T1R, musiałbym ją wymacać :P, tak samo ścianki boczne interesują mnie, jak będe niedługo w jakimś serwisie sprawdze je dokładnie organoleptrzycznie, zakładac opony pamietajcie ze nie kazda opona bedzie sie zachowywała w drugim innym aucie o innej masie tak samo...

Opublikowano
  • Autor

a które opony nie znikają szybko z przeznaczeniem do agresywnej jazdy?

Toyo to naprawde dobre opony, jeździłem na dawnooo temu na T1S była to kultowa opona, dla mnie w tamtych czasach wyjątkowa, póxniej T1R moim zdaniem bardzo dobra, chodź T1S miała coś czego T1R nie ma, pewnie skład mieszanki róznił się, co do zwykłych proxesów, znajomy jezdził ale był średnio zadowolony, ja ich dokładnie nie sprawdzałem, jako że pracuję dla jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, patrzać po ich budownie, wnioskuję bardzo dobre trzymanie na suchej nawierzchni, niepewne skrecanie na mokrej (szybka zmiana kierunku jazdy), ale na suchej bardziej bedzie na plus, nie wiem jaki skład ma mieszanka do T1R, musiałbym ją wymacać :P, tak samo ścianki boczne interesują mnie, jak będe niedługo w jakimś serwisie sprawdze je dokładnie organoleptrzycznie, zakładac opony pamietajcie ze nie kazda opona bedzie sie zachowywała w drugim innym aucie o innej masie tak samo...

Opony beda sie toczyc w 1.9 TDi na 19 calach.

Wiec nie martwie sie raczej o agresywna jazde... :tongue4::decayed::wink4:

Dzieki za rzeczowa odpowiedz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.