Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wyjście na wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich - posiadam w aucie radio chorus'a kaseciaka, chciał bym dołożyć wzmacniacz i małą skrzyneczkę do bagażnika. czy jest możliwość w tych radiach zrobienia wyjście na wzmacniacz-głośniki...

chyba ze już jest,tylko kwestia wpięcia pinów w którąś z kostek i pociągnięcia instalacji do tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wymienic mini iso z wyjsciem na "czincz"+ tyle glosnik jesli sa przez ori wzmak musisz w tej samej kostce spiac w jeden kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aledrogo sa te iso ale sprzedaja na 4 chinch'e :blink: ja myślałem nad podłączeniem tego w ten sposób aby dokooptować dodatkowy sprzęt nie oddzielając ori.

w mojej zółtej iso są 2 wolne piny (4 i 5[FRONT]) - zrobie to tak jak robią ci na allegro - kupie 2 gnizda chinch i 2 piny pasujace do kostki oraz kawałek przewodzika wezme,

+ na głośnik bedzie pin 4 i 5 , a - sie wlutuje w mase wspólną czyli pod pin 3 w iso i tam tez sie wlutuje w sterowanie pod 6 pin. i to powinno fafać...:mysli:

to praktycznie to sammo można zrobić w kostce brazowej głośnikowej gdzie tez są wolne + i - i w kostce czarnej podpiąć sterowanie 12v pod 5 pin biało niebieski przewód i z bani... dobrze rozumiem?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złączu ISO (kostka brązowa) nie ma sygnału RCA i podłączenie z tych pinów sygnału do wzmacniacza na wejście RCA coś pewnie upali.

Z mini ISO jak najbardziej możesz wziąść sygnał, a jeśli na wolnych pinach z radia wychodzi sygnał to robisz tak jak pisałeś powyżej.

W przypadku braku sygnału na nieobsadzonych pinach dokładasz dodatkowe przewody ze złączami RCA do wychodzących przewodów z kostki, bądź wymieniasz kostkę na nową z wypuszczonymi złączami i wbijasz się w nie drutami z instalacji wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zrobione. kupiłem małe piny i gniazda ,chich zarobiłem przewody i sie wpiołem w te piny wolne w zóltej mini iso,akurat to były wolne o FRONT'u. minusem sie podpiołem pod fioletowy przewód masy głośników na 3cim pinie, poprowadziłem przewód chinch prawym progiem do gabażnika, grubym plusem podłączyłęm sie pod szafę bezpieczników do głownego zacisku i masę wziołem z tyłu od śrubki mocowania czegoś. a włącz/wyłącz piec wpiołem sie w przewód biały który załancza ori piec i wszystko ładnie fafa bez spadków mocy itd. jeszcze tylko musze to wyregulować zaeby ładny bass był bez dudnienia i burczenia. jest na to jakiś patent?? - bo na ucho -to dziadek w szpitalu zmar :decayed: ale narazie taką regulacje przeprowadziłęm wstępną

ogolnie jak sie wie co jak gdzie sie wpiąc to roboty na 3 godzinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...